Facebook Google+ Twitter

Niemożliwe? Każdy może wydać książkę!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-06-12 09:12

Droga do publikacji twórczości skraca się diametralnie. Wszystko za sprawą wcale nie nowych, jednak nabierających w Polsce rozpędu narzędzi do wydawania ebooków? Na portalu Wydaje.pl swoją książkę może wydać każdy.

Upowszechnienie Internetu oraz idący w ślad za tym rozwój funkcjonalności i narzędzi internetowych pozwalają na realizację planów, które jeszcze kilka lat temu pozostawały w sferze marzeń. Internet od dawna przyjmuje słowo pisane w różnej postaci – swoje zdanie, pomysły i twórczość możemy wyrażać na blogach, forach internetowych, portalach społecznościowych, rozwinęło się dziennikarstwo internetowe. Jednak o wydaniu własnej powieści, tomiku poezji czy poradnika autor, zwłaszcza amator jak dotąd mógł zapomnieć. Proces przyjęcia dzieła przez wydawnictwo jest bowiem długi i niezwykle trudny.

- Bez wcześniejszego dorobku literackiego, czy znanego nazwiska trudno dostać się do wydawcy, jeszcze trudniej przekonać go że nasza książka jest warta wydania i dobrze się sprzeda. To już na starcie zniechęca wielu autorów i pozbawia nas czytelników szansy na przeczytanie dobrego, świeżego dzieła. Portal Wydaje.pl to platforma, która za pomocą kilku prostych kroków umożliwia opublikowanie twórczości w postaci ebooka, każdemu kto chce zarabiać na pisarstwie lub zwyczajnie podzielić się ze światem swoim dziełem – mówi Ahsan Ridha Hassan, Prezes Zarządu Wydaje.pl

Dzięki Wydaje.pl autor może zarabiać na sprzedaży swojego dzieła, a także ustalić cenę za ebook. Portal udostępnia autorom szereg profesjonalnych usług wydawniczych oraz narzędzi do promocji publikacji, na każdym etapie oferując wsparcie specjalisty. W efekcie już tylko od jakości dzieła oraz determinacji i pomysłowości autora zależy, jak wiele osób przeczyta jego ebook.


Wydaje.pl to profesjonalna platforma wydawnicza, umożliwiająca każdemu autorowi samodzielne wydanie publikacji w postaci ebooka. Portal skupia społeczność aktywną literacko i czytelniczo. Wydaje.pl umożliwia wydanie ebooka formatach PDF, ePub oraz na urządzenia mobilne.
W celu zapewnienia autorom najwyżej jakości usług, kanały dystrybucji, funkcjonalności oraz narzędzia udostępnione na portalu są na bieżąco udoskonalane i dostosowywane do wymagań rynkowych.
( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Virtualo
  • Virtualo
  • 18.06.2012 10:33

Nasza księgarnia Virtualo również posiada platformę do self-publishingu która w dodatku jest bardzo prosta w obsłudze :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.