Facebook Google+ Twitter

Niemożliwe: poseł PiS broni Nitrasa!

W swoim ostatnim wpisie na blogu, poseł PiS Zbigniew Girzyński, zaciekle broni posła PO Sławomira Nitrasa, na którego trwa nagonka w mediach z powodu cofania na niemieckiej autostradzie.

Z pewnością większość osób interesujących się polityką słyszała o występku posła Nitrasa, który cofał na bawarskiej autostradzie. Sprawa wydawała się oczywista, nawet sam poseł nie bardzo miał jak się bronić. Tymczasem pomocą posłużył mu... poseł PiS Zbigniew Girzyński. Wystarczy przeczytać jego ostatni wpis na blogu. Wymowę notatki najbardziej oddaje ostatni akapit:
Może i Nitras jest z Platformy. Może się z nim w 100 sprawach nie zgadzam. Ale to nasz polski Nitras i nie widzę powodu aby dawać satysfakcję jakiemuś niemieckiemu gliniarzowi.

Chciałoby się te słowa oprawić w złotą ramkę. Czy to oznacza, że ociepliło się na linii PO-PiS? Czy też Girzyński chce umocnić antyniemieckie (nieważne czy słuszne czy nie) stanowisko swojej partii?

To pytanie pozostawiam bez odpowiedzi, bo zamiast niej zapraszam do obejrzenia najnowszego spotu partii Kaczyńskiego. Znów animowany filmik, znów satyryczny. Przedstawia on prezydent Warszawy jadącą "waltzem" w pobliżu KDT. Gronkiewicz-Waltz niszczy wszystko na swojej drodze, a w ręce trzyma pałkę. Na koniec, już bardzo znany motyw, czyli premier kopiący piłkę.
Zobacz najnowszy spot PiS tutaj.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

PS
Poprawiam linka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oj, zrozumiałem. Chciałem tylko zaznaczyć, że nie ociepliło się na linii PO-PiS.
O Girzyńskiego popieram w tym, że ten policjant zrobił z tego aferę i pokazał to w internecie, jakby takich przypadków w ogóle nie było...Też mnie to denerwuje...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Łukaszu ja zrozumiałam Girzyńskiego , szkoda , że Ty nie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na pewno to drugie, gdzie poseł PiS broni bezinteresownie posła PO... Popraw adres w linku, bo nie każdy zobaczy ten fajny filmik ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.