Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8061 miejsce

"Nienawidzę kabaretu!" - wywiad z Katarzyną Kwiatkowską

Współautorzy:

Gra w teatrze, serialach i filmach, ale znana jest głównie jako parodystka. Oprócz talentu komediowego, ma też siłę dramatyczną. Z natury wybuchowa i pełna ironii. Gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" była Kasia Kwiatkowska.

Kolejnym gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" była aktorka Katarzyna Kwiatkowska / Fot. Monika StawskaTuż po ukończeniu szkoły aktorskiej przez kilka lat nie potrafiła znaleźć pracy w zawodzie. Zaczęła wtedy myśleć, że pewnie nie jest wystarczająco utalentowana, ciekawa. "Istniał we mnie duży rozdźwięk pomiędzy moim wyglądem i dojrzałością psychiczną. Byłam trudnym do obsadzenia typem" - przyznaje Katarzyna Kwiatkowska. W związku z tym postanowiła zmienić na chwilę profesję i zaczęła tworzyć ilustracje do krzyżówek.

W pewnym momencie zawaliło jej się życie - rzucił ją chłopak, nie miała pracy, pieniędzy i własnego mieszkania. "Było mi już wszystko jedno" - zaznacza aktorka. Wtedy zdecydowała się pójść na casting do programu Szymona Majewskiego i w końcu się udało! Środowisko artystyczne ją doceniło, a udział w "Rozmowach w tłoku" otworzył jej wiele drzwi. Ostatnio zagrała w kilku serialach, a także debiucie fabularnym Marii Sadowskiej, który wkrótce ujrzy światło dzienne.

Katarzyna Kwiatkowska była gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" / Fot. Monika StawskaOprócz tego walczy o równouprawnienie. Uważa, że cały czas jest jeszcze wiele do zrobienia w tej kwestii, choć zaznacza też, że zła sytuacja powoli zaczyna się zmieniać. "Mamy niższe stawki, mniej zarabiamy, a dodatkowo mój zawód jest w naturalny sposób trudny dla kobiet, bo często szuka się aktorki, która będzie tylko ozdobą w filmie" - podkreśla Katarzyna Kwiatkowska.

Obejrzyj wywiad z Katarzyną Kwiatkowską:


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

MATKO
 • MATKO
 • 14.04.2012 23:56

Boże, studiujesz dziennikarstwo i chcesz zrobić karierę na celebryckich wywiadach? Aż serce ściska. Być dziennikarzyną każdy potrafi.

Zróbże jakis porządny wywiad!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Patulka
 • Patulka
 • 13.04.2012 20:19

Brawo! czekam na kolejne wywiady!!! :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń
007
 • 007
 • 11.04.2012 17:30

SUPER NAŚLADUJE WĘGORZEWSKĄ!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Fanka Kasi
 • Fanka Kasi
 • 11.04.2012 11:36

nie no tutaj Ziutek się trochę pomyliłeś, to że występuje u Majewskiego to było łapanie się ostatniej deski ratunku, a że dzięki temu wyszła to została u niego.
I podzielam jej pogląd na temat Kołaczkowskiej, najlepsza w polskim kabarecie

Komentarz został ukrytyrozwiń
ziutek
 • ziutek
 • 10.04.2012 16:44

ona przeczy sama sobie!!!! przeciez to co ona robi u Majewskiego to jest pewien rodzaj kabaretu wiec skoro kabaret jest zenujacy i slaby to ona tez nalezy do tych "kabaretow, sretow"! pokazala prawdziwe oblicze!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Maxiu
 • Maxiu
 • 10.04.2012 13:13

A co to za gwiazda?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Halina
 • Halina
 • 10.04.2012 12:59

Uwielbiam ją! Jest świetna jako Nelly Rokita! Ubaw po pachy!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.