Facebook Google+ Twitter

Nieocenzurowany "Antychryst" już 10 września na DVD

10 września nastąpi premiera DVD ostatniego filmu Larsa Von Triera - "Antychryst". Polskie wydanie filmu będzie zawierać jego nieocenzurowaną wersję.

Plakat filmu. / Fot. materiały prasowePremiera filmu na DVD jest zapowiedziana na 10 września. "Antychryst" to ostatnie kontrowersyjne dzieło Von Triera, które podzieliło krytyków i widzów na ubóstwiających film oraz tych, którzy uważają, że jest to kompletna klapa. Film opowiada historię małżeństwa, które po stracie dziecka udaje się do Edenu - domu znajdującego się pośrodku dzikiego lasu. Miejscą, które miało pomóc im poradzić sobie ze stratą dziecka, a zgotuje im istne piekło na Ziemi...

Film Von Triera przez niektórych krytyków został uznany niemalże za "pornograficzny horror", ze względu na wyjątkowo śmiałe sceny erotyczne oraz naturalistyczne sceny okaleczenia ciała. W Cannes, film można było nabyć w dwóch wersjach: "katolickiej" - ocenzurowanej oraz "protestanckiej" - nieocenzurowanej.

Do Polski 10 września trafi wersja "protestancka", która ukaże się w jedno płytowym wydaniu przygotowanym przez firmę Gutek Film. Warto wspomnieć o tym, że "Antychryst" był współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej, a za efekty specjalne jest odpowiedzialna firma Tomka Bagińskiego - Platige Image.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.