Facebook Google+ Twitter

Niepełnosprawnym wstęp wzbroniony

Zdjęcie przedstawia parking należący do ZUS na Pradze Północ w Warszawie. Wrzesień 2009. Stojący nieopodal ochroniarz nie reagował na widok oznaczonych aut. Inwalidzi mają osobiście usuwać słupki zanim zaparkują.

Zdjęcie: Parking należący do ZUS na Pradze Północ w Warszawie. Fot. Mariusz Filip-Raniszewski
Parking należący do ZUS na Pradze Północ w Warszawie. Fot. Mariusz Filip-Raniszewski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

St. Anioł nie był aż tak chamowaty :( Być może to nowy europejski projekt naszego narodowego ubezpieczyciela. Zapewne finansowany z funduszy Kapitał Ludzki. Celem tego śmiałego projektu jest zmniejszenie w Polsce liczby osób niepełnosprawnych i rencistów. Narzędzia służące do jego realizacji powstały na bazie wysublimowanej mieszanki wiedzy z pogranicza socjologii oraz prewencyjnych metod ZOMO. Skuteczne zniechęcenie odpowiednich grup społecznych i uzmysłowienie im, że przeszkadzają urzędnikom ZUS w trudnej pracy codziennej, doprowadzi do zniknięcia z tych ludzi z rubryk statystycznych. Przestaną istnieć podobnie jak tysiące ludzi wyrejestrowanych z urzędów pracy. Kreatywna statystyka plus księgowość źródłem sukcesu gospodarczego i społecznego. I O TO CHODZI ! Keep smiling.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Smutne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Może ten ochroniarz to nikt inny, tylko Stanisław Anioł z Alternatywy 4? Jeżeli niepełnosprawnym kazał po sobie posprzątać parking, to na bank Anioł S.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.