Facebook Google+ Twitter

Niepołomice: Europejski Festiwal Ballady

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-07-12 20:30

4. Festiwal Ballady Europy 2009 odbędzie się w dn. 17-19 lipca w Niepołomicach.

Plakat-logo festiwalu Ballady Europy. / Fot. źródło: www.balladsofeurope.plPete Morton, Stanisław Soyka, Barbara Stępniak-Wilk, Elżbieta Adamiak, Robert Kasprzycki, znany niepołomickiej publiczności Tolek Muracki czy muzycy związani z krakowskim Loch Camelotem - to tylko niektórzy z wykonawców, których udało się zaprosić na odbywający się po raz czwarty Europejski Festiwal Ballady. Od piątku do niedzieli zamkowy dziedziniec rozbrzmiewać będzie słowami polskich i zagranicznych ballad m.in. angielskich i francuskich.

Szczególnie ciekawa wydaje się być propozycja przygotowana z myślą o "młodzieży i ludziach mniej zamożnych" - nocnego balladowania (ok. 23) można będzie słuchać za darmo. Darmowymi koncertami warto zainteresować się nie tylko ze względu na zawartość portfela. Wykonawcy, którzy podczas koncertów biletowanych wykonają ballady innych twórców, w nocy będą mieli okazję zaprezentować recitale złożone z pieśni własnego autorstwa.

Bilety na poszczególne koncerty kosztują od 20 do 35 zł, zaś karnet dla dorosłych obejmujący pięć koncertów - 100 zł. Więcej informacji oraz galerie zdjęć z poprzednich edycji festiwalu można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej organizatorów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.