Facebook Google+ Twitter

Niepowtarzalna noc grozy i horrorów na maratonie filmowym!

Z 26 na 27 października odbył się kolejny ENEMEF w wielu Multikinach w całej Polsce. Tym razem tematyką maratonu były horrory oraz filmy grozy. Czy warto było spędzić tę noc w kinie?

 / Fot. http://enemef.pl/images/nmfy/d_13499623752012-10_grozy_280.jpgFilmami, które zostały wyświetlone były, w kolejności: premierowo „Internat”, nieco komediowy „Dom w głębi lasu”, z genialną fabułą „Kobieta w czerni” oraz inspirowana faktami „Kronika opętania”.

Projekcje były wyświetlane w takim porządku, w którym z każdym kolejnym filmem napięcie wzrastało.

Tak jak dwa pierwsze filmy nie do końca przypominały typowe horrory, bo niektóre fragmenty były komediowe, tak przy dwóch ostatnich tętno mogło w znaczący sposób nagle wzrosnąć. Wiele scen, mających przerazić widza, w znakomity sposób spełniało swoją rolę.

Pod względem technicznym ENEMEF również wypadł bardzo dobrze. Nie miałam zastrzeżeń do sposobu wyświetlania filmów, napisów czy głośności dźwięku. Obsługa była bardzo przyjemna. Nawet wychodząc z kina i żegnając się z pewnym ochroniarzem, ten życzył mi „kolorowych snów”, co było trafną uwagą, zważając na to, że właśnie wychodziłam z kina, w którym były wyświetlane same horrory, których sceny mogły mnie nawiedzać w nocy jako koszmary.

Z całą pewnością uznaję ten maraton za wydarzenie warte poświęconego czasu :)

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.