Facebook Google+ Twitter

Nieprawdopodobny rzut D-Wade'a!

Takiego przebiegu sobotniego spotkania Miami Heat przeciwko New Jersey Nets nie spodziewał się nikt. Na 4.1s. przed końcem przyjezdni wygrywali 2 pkt. W ostatniej chwili lider Heat wziął sprawę w swoje ręce i zmienił wynik wynik na 80:81!

Nieprawdopodobny rzut D-Wade'a! / Fot. http://www.flickr.com/photos/23955070@N08/2271964765/"Słońca" ze świetnie dysponowanym liderem - Dwayne Wade'm mięli rozprawić się z aktualnie najgorszą drużyną w lidze, jedyną bez zwycięstwa - New Jersey Nets. Przebieg spotkania jednak sprowadził wszystkich na ziemie i pokazał po raz kolejny, że w sporcie wszystko jest możliwe - dosłownie.

Po pierwsze, nic nie znaczący w tym sezonie przyjezdni grali jak równy z równym z drużyną z czołówki konferencji wschodniej. Wynik bardzo dobrze odzwierciedla przebieg spotkania. Po drugie, na 4 sekundy przed końcem spotkania to oni mogli cieszyć się z dwupunktowej przewagi i myśleć już o kolejnym meczu. Sam D-Wade sprowadził ich bardzo szybko "na ziemię".

Warto podkreślić w tym momencie dwie rzeczy. Nie był to najlepszy mecz lidera Heat (0/4 za 3pkt do ostatniego rzutu) i po drugie nie zdobył on żadnego punktu w drugiej połowie gry, tak więc punkty decydujące o zwycięstwie były jedynymi w drugiej części spotkania!

Zobacz sam co zrobił w takim momencie "Flash"!


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 15.11.2009 15:31

ładne, Ci nie biali są fantastyczni!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nieprawdopodobny? No... aż takiego wrażenia nie robi...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Właśnie po takich akcjach poznaje się wielkiego zawodnika!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.