Facebook Google+ Twitter

Nieprawidłowości w prywatyzacji stoczni. Kolejna afera

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-10-09 22:36

Szef kancelarii premiera Tomasz Arabski oskarżył szefa CBA Mariusza Kamińskiego o niedopełnienie obowiązków, przez co doszło do działania na szkodę interesu publicznego.

Portal internetowy dziennika "Rzeczpospolita" podaje, że CBA wysłało pismo do najważniejszych osób w państwie, w którym ostrzega o zagrożeniu interesów państwa. Podobnie było w wypadku hazardowej. Do Prokuratora Generalnego miało już wpłynąć zawiadomienie o podejrzenia przestępstwa.

Jak pisze portal, dokumenty z CBA trafiły już do kancelarii tajnej prezydenta, premiera, Sejmu i Senatu. Według TVN 24, są to stenogramy rozmów polityków PO w sprawie prywatyzacji stoczni w Gdyni i Szczecinie. W stenogramach ma się pojawiać minister skarbu Aleksander Grad.

Kancelaria Premiera informuje tymczasem na swojej stronie internetowej, że złożyła już w tej sprawie zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Dotyczy ono osób wymienionych w pismach CBA oraz szefa biura Mariusza Kamińskiego. Szef Kancelarii Premiera Tomasz Arabski zarzuca mu, że nie dopełnił obowiązków nie przekazując tych materiałów do prokuratury.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.