Facebook Google+ Twitter

"Niesamowity chłopak". Zagraniczne media o Janowiczu

Jerzy Janowicz, o którym od kilku dni jest bardzo głośno, to nadzieja polskiego tenisa. Co o sukcesie "Jerzyka" piszą zagraniczne media?

 / Fot. PAP/Bartłomiej ZborowskiBrytyjska agencja prasowa Reuters określiła grę Polaka, jako "magiczną". W innym artykule agencja zacytowała dyrektora turnieju i jednocześnie słynnego francuskiego tenisistę, Guya Forgeta, który określił "Jerzyka", jako niesamowitego chłopaka i był zachwycony jego grą.

Internetowe wydanie brytyjskiego "The Daily Telegraph" również wychwalało młodego Polaka. Na stronie czytamy, że Janowicz porwał publiczność w Bercy.

Inny dziennik, prestiżowy "The Independent" w tekście zatytułowanym "Mały mistrz David Ferrer zakończył niewiarygodną historię Jerzego Janowicza" pisze o "nadzwyczajnym biegu" przez turniej ATP Masters 1000 naszego rodaka. "The Sun" po meczu Janowicza z Murrayem zatytułował swój tekst "Murray zaszokowany przez Polaka". W artykule czytamy, że "Murray przegrał po szokującym trzecim secie".
"The Guardian" pisze, że Janowicz "ledwo miał czas na spanie i jedzenie pomiędzy meczami". W tekście czytamy jednak, że Janowicz nie żalił się na brak snu, a "nawet z pustym żołądkiem potrafi walczyć".

Czytaj także: Odczepcie się od Janowicza! To nie piekarnia, a sukces Jerzyka ma tylko jedną matkę i jednego ojca]


Wszystkie zagraniczne media, które piszą o sukcesie naszego rodaka podkreślają, że do tej pory był mało znany, a jego kariera dopiero teraz nabiera tempa. Wszyscy są pod wrażeniem tego, co na turnieju pokazał Janowicz. Okazało się, że może dołączyć do grona "wielkich graczy". Pomimo porażki w finale turnieju wszyscy zachwycają się grą Polaka. Media chwalą Janowicza, za odniesienie tak wielkiego sukcesu w tak krótkim czasie.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Brawo ze będzie wreszcie Me,szczyzna , obok Agnieszki Radwańskiej , Brawo. Tak trzymaj Jerzy.!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.