152037 miejsce

Niesamowity mecz na Anfield Road. Liverpool - Arsenal 4:4

W meczu Liverpoolu z Arsenalem w ramach 33. kolejki Premier League padło aż osiem goli. "The Reds" zremisowali z podopiecznymi Arsena Wengera 4:4. Cztery trafienia w tym spotkaniu zaliczył Andriej Arszawin.

Liverpool od początku meczu atakował, jednak bardzo dobrze w bramce Arsenalu spisywał się Łukasz Fabiański. Pierwszy gol został strzelony w 36. minucie przez Andrieja Arszawina. W 49. minucie było już 1:1. Na listę strzelców wpisał się Fernando Torres.

Gdy na prowadzenie w 56. minucie Liverpool wyprowadził Benayoun, to później dwukrotnie odpowiedział Arszawin. Gole w tym spotkaniu zdobywali jeszcze Torres i ponownie Arszawin. Gdy wydawało się, że to Arsenal zejdzie z boiska zwycięski, to w doliczonym czasie gry trafienie - na wagę remisu - zaliczył Benayoun.