Niesamowity Orzeł

Orzeł Wierzbica jest już w finale Pucharu Polski na szczeblu województwa mazowieckiego. Wczoraj podopieczni Józefa Antoniaka pokonali Mazura Karczew 2:1.

To nie przypadek, że Orzeł Wierzbica spisuje się znakomicie w rozgrywkach Pucharu Polski. Stara się także dominować w radomskiej lidze okręgowej, w której zajmuje wysokie drugie miejsce. Znakomita postawa w lidze przełożyła się na Puchar Polski. To w nim zespół trenera Antoniaka rozprawił się z KS Piasecznem i Legią Warszawa (Młoda Ekstraklasa).

Wczoraj Orzeł pokonał Mazura Karczew 2:1. Na pierwszego gola kibice czekali aż 55 minut. Wówczas na listę strzelców wpisał się Madej. Drugiego gola strzelił w 80. minucie S. Stąpor.

Wczoraj w Wierzbicy dokonał się prawdziwy cud. Orzeł po raz kolejny pokonał zespół wyżej od siebie notowany. Boisko w Wierzbicy chyba jest magiczne. To ono przynosi podopiecznym trenera Antoniaka wiele zwycięstw.