Facebook Google+ Twitter

Niesforna Brodka złamała regulamin i trafiła w ręce ochrony!

Podczas wrocławskiej 3-majówki udany występ zaliczyła Monika Brodka. 24-letnia artystka z Żywca wykonała swoje największe hity, a pod koniec występu stwierdziła, że zrobi coś zakazanego. Po swoim "występku" Brodka trafiła w ręce ochrony!

Monika Brodka podczas wrocławskiej 3-majówki / Fot. Bartosz SenderekMonika Brodka zagrała we Wrocławiu świetny koncert / Fot. Bartosz Senderek Monika Brodka na wrocławskiej 3-majówce zagrała jako drugi artysta i mimo wczesnej pory (okolice godz. 16) skutecznie rozgrzała publiczność do czerwoności. Wrocławianie mogli posłuchać "kawałków" z najnowszego albumu piosenkarki zatytułowanego "Granda", jak i kilku coverów znanych piosenek.

Artystkę w czasie występu rozpierała energia. W pewnym momencie scena dla Brodki stała się za mała i zeskoczyła z niej, by uścisnąć ręce swoich fanów nie tylko z pierwszego rzędu. Pełna energii piosenkarka na chwilę powróciła na estradę, by po chwili wdrapać się na kilkumetrowe rusztowanie podtrzymujące dach sceny.

Brodka w pewnym momencie stwierdziła, że zrobi coś niezgodnego z regulaminem koncertu, po chwili "płynęła" nad głowami swoich fanów / Fot. Bartosz SenderekNa tym jednak niespodzianki się nie skończyły. Pod koniec swojego występu Brodka stwierdziła, że zrobi coś niezgodnego z regulaminem koncertu, a bez czego nie wyobraża sobie swojego występu. Spięła włosy i nim ktokolwiek się obejrzał, wskoczyła na tłum. Niesiona nad głowami swoich fanów pewnie zaśpiewała "Grandę", a gdy przypłynęła pod scenę, trafiła wprost w ręce troskliwego ochroniarza, który bezpiecznie zestawił artystkę na ziemię.

O tym, że fanom Brodki występ się podobał nie trzeba chyba nikogo przekonywać, świadczą o tym m.in. wpisy na jej oficjalnym fanpage'u w serwisie Facebook: "Niesamowity koncert wart każdej ceny! :) jak dałaś się nieść przez tłum, MEGA! :)" - pisze jedna z fanek.

3-majówka to cykliczna impreza, która odbywa się we Wrocławiu już po raz piąty. W poniedziałek na Wyspie Słodowej oprócz Moniki Brodki wystąpili Star Guard Muffins, Happysad, Strachy na Lachy, Myslovitz oraz KNŻ. Przed wrocławskimi imprezowiczami jeszcze wtorkowy koncert z udziałem Fisza i Emade, Kukiza i Piersi oraz zespołów Dezerter, Dżem, Hey i Coma.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Katarzyna Boczar
  • Katarzyna Boczar
  • 03.05.2011 15:43

byla niesamowita!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Oświecony
  • Oświecony
  • 03.05.2011 15:03

Wyrabia się dziewczyna 6+

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zobaczę, co zrobi w Ostrowcu 3 września! 5* za relację.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fajna ta Brodka :-) Ciekawa relacja.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 03.05.2011 08:55

Dobra zabawa i fajnie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.