Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

108396 miejsce

Niesiołowski chce likwidacji Radia Maryja

"Całe Radio Maryja bym zlikwidował, nie mam co do tego żadnych wątpliwości" - powiedział Stefan Niesiołowski.

Stefan Niesiołowski nigdy nie należał do fanów ojca Rydzyka. Jego krytyczny stosunek do szefa toruńskiej rozgłośni pogłębia się. W programie Moniki Olejnik "Kropka nad I", Niesiołowski wezwał Kościół do likwidacji kompleksu medialnego Rydzyka. Według niego, finanse radia są nieprzejrzyste, a na jego antenie publicznie wzywa się do nienawiści i szkodzi Polsce.

Niesiołowski podtrzymał swoje stanowisko w sprawie roli Kościoła w historii ludzkości: "Nie było, i nie będzie lepszej alternatywy moralnej dla świata od tego, co głosi chrześcijaństwo".



Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

NY
  • NY
  • 13.01.2012 09:26

Jacoly@ Widac rze iestes prostak bo gdyby nie kosciul to niebylo by demokracj tylko w kosciele bylo oparcie amieczaki nie powiny zabierac glosu

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jacoly
  • Jacoly
  • 27.11.2011 20:43

Przepraszam otworzyłem ten filmik właśnie. Nie wygląda to zbyt autentycznie- pani mówi chyba co
Innego a co innego słyszymy . Czy to jest przekaz autentyczny czy obróbka video?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jacoly
  • Jacoly
  • 27.11.2011 20:28

Witam po dłuższej nieobecności. Do Pani redaktor Kowalczyk; niestety nie mogę otworzyć Pani linka.
Polecam jednak Pani obejrzenie filmu"Krzyż" - to świetny dokument pokazujący sposoby manipulacji
Tymi nielicznymi którzy odważyli się bronić najważniejszych dla Nich wartości.
Film można było obejrzeć krótko na iplexie- teraz jest wszedzie cenzurowany i tylko na youtube
można znaleźć krótkie urywki. Dla mnie osobiście walka z Krzyżem w warszawce to tylko symboliczne
pokazanie Katolikom gdzie ich miejsce na które się godzą- tylko w kościele - w każdym innym
miejscu nie wolno Wam się przyznawać do Krzyża! To zchizofremia moralna wciskana do umyslów katolikom.

Komentarz został ukrytyrozwiń
H.Janusz
  • H.Janusz
  • 24.11.2011 00:00

Wiele osób jest takiego samego zdania,jak p.Niesiołowski. Na szczeście,żadne Zgromadzenie Kościelne nie może mu zabronić wypowiadania się publicznie na temat drażliwych i problematycznych kwestii w naszym społeczeństwie,tak jak to zrobiono z ks.Bonieckim. Nikt p.Niesiołowskiego nie zaknebluje,choć wielu by chciało,żeby nie mówił o tym.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Jacoly Wczoraj 21:27 - "ktos pluje na KRZYZ" powiadasz? No to posłuchaj, co "obronczyni krzyża" robi z tego symbolu i jak to sie ma do wiary, koscioła i Boga:

http://www.liiil.pl/1321804842,Obroncy-krzyza-w-szale.htm

Potrzebujesz plujacych na krzyż? No to szukaj ich najpierw w towarzystwie "wściekłej Joanny", którzy krzyża nie pozwolili przenieść do koscioła, a księzy obrzucili wyzwiskami.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirek K
  • Mirek K
  • 22.11.2011 22:31

Niesiołowski jest na dobrej drodze by sam się unicestwić! Pluj tak dalej durny człowieczku!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jacoly
  • Jacoly
  • 22.11.2011 21:27

A moze to nie walka polityczna ale ideologiczna? Nie zastanawiales sie nad tym?
Najlepiej wepchnac przepraszam za wyrazenie "katoli" do kosciola i tam niech sie modla -
Jak tylko z niego wyjda niech robia co chca a najleoiej niech ie mieszaja sie do polityki!
To dwulicowe i wlasnie zaklamane podejscie do swojej WIARY traktowanej przedmiotowo.
Ide do kosciolka odmowie paciorek bo moze mi to cos pomoze? Na pewno nie zaszkodzi!
To traktowanie kosciola dla swoich egoistycznych pobudek. Z przyzwyczajenia.
Potem wychodze i nic mnie nie obchodzi ze ktos pluje na KRZYZ . Katol niech sie zamknie w
Domu i niech sie nie miesza do polityki! Takie argumenty sciskano za komuny a ona podobno upadla;p
Ludzie obudzcie sie bo wykradna Wam wasza tozsamosc nawet nie bedziecie wiedzieli kiedy sie to stanie.
Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
PISmak
  • PISmak
  • 22.11.2011 20:22

Odkąd Rydzyk wmieszał się do polityki w Polsce zaczęło się piekło .Ludzie odwracają się od kościoła ,skłócone rodziny , skłócone media ,skłócone społeczeństwo. Czy tak kiedyś było przed 2005 rokiem ? NIE ! Czy krzyż był kiedyś narzędziem do walki politycznej ? NIE ! Odszedł JP II i nic nie pozostało z Jego nauk tylko powoływanie się na Niego. HIPOKRYCI !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jacoly
  • Jacoly
  • 22.11.2011 19:51

A sluchasz Ty Tego nienawistnego radia chociaz?
Czy kiedykolwiek sluchales jakies jednej audycji? Katechezy? Wspolnej modlitwy?
Sami jatrzycie tylko swoj jad nie znajac faktow. Prawda jest taka ze kto nie przystapi do POprawnie POlitycznie medrkow
Nie bedzie w tym kraju mile widziany. Mam to w pracy , mam na codzien wsrod otoczenia.
Chrystianofobia podsycana ideologią neoliberalizmu i nowej lewicy. W dodatku media wspolgrajace niczym
Jedna tuba . Jesli chcesz sie czegos dowiedziec o danej rzeczy zbadaj to u źrodla - ja w tdn sposób
Się z tego wyleczylem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
  • e
  • 22.11.2011 15:53

Pierwsze mądre słowa , które wypowiedział Niesiołowski . Rydzyk i jego media są winne podziału Polaków i prym wiodą w sianiu nienawiści . Mało modlitwy dużo jadu i pisowców w tych mediach.