Facebook Google+ Twitter

Niesiołowski do Ewy Stankiewicz: Won do PiSu

Dokumentalistka Ewa Stankiewicz opublikowała nagranie, na którym Stefan Niesiołowski traktuje ją w sposób, najdelikatniej mówiąc, niegrzeczny. Czy wicemarszałkowi puściły nerwy, bo nie mógł opuścić gmachu Sejmu?

 / Fot. PAPDziennikarka Gazety Polskiej próbowała nagrać Stefana Niesiołowskiego podczas blokady Sejmu. Ten zaś, gdy dowiedział się z kim ma do czynienia, kazał jej się wynosić.

Niesiołowski podkreślał, że nie zgadza się, aby go filmowano. Mimo to kamera pracowała dalej. Chwilę później poseł PO agresywnie popchnął kamerę. Ze strony marszałka padały takie słowa jak: "Pani idzie do Pospieszalskiego", "pisowskich lizusów", "zaraz rozbiję pani kamerę", "won stąd".

Ludzie, którzy byli świadkami sceny, starali się uspokoić niesfornego posła, który nazwał film "Solidarni 2010" "pisowskim paskudztwem".

Ewa Stankiewicz chciała zadzwonić na policję, gdyż odepchnięcie w tak agresywny sposób przez Niesiołowskiego nazwała rękoczynem.

W internecie można się spotkać z lawiną krytyki posła. Adam Hofman po dzisiejszej konferencji prasowej nawoływał do potępienia czynu Stefana Niesiołowskiego.
Posłowie i dziennikarze na portalach społecznościowych również krytykują go za zachowanie.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (91):

Sortuj komentarze:

adam
  • adam
  • 14.05.2012 16:24

Niesiołowski czubek a twoim zdaniem Maciarewicz i jemu podobni , to uosobienie anielskiej dobroci i super inteligencji./podobno określenie czubek ma wymiar pejoratywny o ile nie obrazliwy /

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 14.05.2012 09:38

Czubek taki jak Niesiołowski ,wraz z Palikotem - powinni być zmumifikowani ,tak jak Lenin w Rosji,by pokazać to przyszłym pokoleniom...... jakich mieliśmy politycznych debili!

A Tusk będzie stał w salonie figur woskowych - jest taki salon w Polsce.

Komentarz został ukrytyrozwiń
zbycho
  • zbycho
  • 14.05.2012 07:38

zbiorka marginalnych nagrod z miernego politycznego dziennikarza nie uczyni dobrego dokumentalisty.tak jak z radoslawa k. nie uczynilo dobrego dziennikarza .to sa wszystko komentarze na zamowienie rownie miernej i niewyraznej partii

Komentarz został ukrytyrozwiń
ABC
  • ABC
  • 14.05.2012 07:31

Niesiol do pierdla a potem do czubków! Juz dawno powinien tam siedziec, to agresywny DEBIL!!!!!!!!!!
I cicho tu! matoły, co go bronicie, jestescie tacy sami- durna, brudna gawiedz!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Autor
  • Autor
  • 14.05.2012 00:36

Ekipa Polsat News zaatakowana przez fanatyka Radia Maryja (10.07.2011)
http://www.youtube.com/watch?v=dAPScp5suSo

Komentarz został ukrytyrozwiń
Autor
  • Autor
  • 14.05.2012 00:32

Atak słuchacza Radia Maryja na reporterkę Polsat News
http://www.youtube.com/watch?v=tx6BfMTAxls

Komentarz został ukrytyrozwiń
* NAGRODY EWY STANKIEWICZ
  • * NAGRODY EWY STANKIEWICZ
  • 13.05.2012 21:19

**** NAGRODY EWY STANKIEWICZ [wybrane]-- podaj dalej
Nagroda główna na międzynarodowym festiwalu w Rzymie za film dokumentalny – "RomaFictionFest" (Międzynarodowy Festiwal Produkcji Telewizyjnych) za film Trzech kumpli, Rzym 2009
Nagroda im. Dariusza Fikusa w kategorii "Twórca w mediach" za film Trzech kumpli, 2009
Nagroda im. Andrzeja Woyciechowskiego za film Trzech kumpli, 2008[3].
Nagroda Główna Wolności Słowa Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich za Trzech kumpli, 2008
Laureatka (wraz z Anną Ferens) Studenckich Nagród Dziennikarskich MediaTory 2008, w kategorii DetonaTOR – dla autora najgłośniejszego i najbardziej spektakularnego materiału (film Trzech kumpli)
GRAND PRIX – Nagroda Dziennikarzy – za film Trzech kumpli, Kraków 2008
Nagroda w kategorii Publicystyka TV za film Trzech kumpli, Kraków 2008
Za nieprzypadkowych ludzi, nagroda na Munich International Festival of Film Schools 2006
Dotknij mnie: Brązowy Zamek na Off Cinema Poznań 2003, Złota Kaczka 2004, Dolnośląski Brylant Roku 2004
Grand Prix w Konkursie Filmów Niezależnych za film fabularny Dotknij mnie na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni 2003
Nagroda Główna za film fabularny Dotknij mnie na Slamdance Film Festival (Edycja Polska) 2003
Dywizja Marketing, wyróżnienie na Festiwalu Filmów Krótkometrażowych w Krakowie 1997
Nagroda Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich za reportaż radiowy Rondo alla polacca
I Nagroda w konkursie Stowarzyszenia Radia Publicznego za 2 reportaże radiowe Przypowieść o życiu i śmierci oraz Bankiet
II Nagroda na Międzynarodowym Festiwalu Sztuk Radiowych "Macrophon" za reportaż Panu na razie dziękujemy
Wyróżnienie w konkursie Polska i Świat za reportaż Przechadzka po bożym świecie

Komentarz został ukrytyrozwiń
zbycho
  • zbycho
  • 13.05.2012 19:26

kto to jest ta ewa stankiewicz.skad pochodzi jej rodowod jakiej jest religii czy katolickiej czy rydzykowej jej swiatopoglad narodowosc.

Komentarz został ukrytyrozwiń
bola
  • bola
  • 13.05.2012 19:21

niesiolowski jest lagodny jak aniol