Facebook Google+ Twitter

Niesiołowski: Jeśli Kaczyński wyrzuci Ziobrę, to będzie koniec PiS-u

Stefan Niesiołowski w Polsat News opowiadał o przyszłości Prawa i Sprawiedliwości. Stwierdził, że Zbigniew Ziobro rzucił wyzwanie Kaczyńskiemu i jeśli prezes ulegnie emocjom i wyrzuci Ziobrę z partii, "to może oznaczać koniec PiS-u".

Sonda

Ziobro ma szansę zostać prezesem PiS?

 / Fot. PAP/Radek PietruszkaStefan Niesiołowski w Polsat News stwierdził, że prędzej czy później Jarosław Kaczyński spotka się ze Zbigniewem Ziobro i będą musieli wspólnie wypracować kompromis. W tej chwili żaden z polityków nie jest na tyle silny, aby zwyciężyć, jednak formuła "autorytarnego" rządzenia Kaczyńskiego na pewno się wyczerpała. Poseł PO dodał przy tym, że z tego pojedynku zwycięsko wyjdzie Ziobro. "Moim zdaniem to jest jedyny polityk, który może być na czele PiS-u, żadnego innego tam nie ma. Kaczyński wyniszczył wszystkich, których upokorzył, upodlił jak Ujazdowskiego, niektórych złamał jak Dorna, a niektórzy nie mają żadnych talentów organizacyjnych ani przywódczych" - wyjaśniał.

Czytaj także: Niesiołowski nie będzie wicemarszałkiem? Tusk rozważa taką możliwość

Według Niesiołowskiego, prezes PiS po przegranej w wyborach jest bardzo osłabiony i jeśli ulegnie emocjom i wyrzuci Ziobrę, "może to oznaczać koniec PiS-u". Polityk uważa, że Kaczyński próbuje przeczekać i udać, że szósta porażka nic nie znaczy - czytamy w "Wirtualnej Polsce. "To się nie uda, on przegra" - stwierdził.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (26):

Sortuj komentarze:

qq
 • qq
 • 03.11.2011 16:20

*ćpają?Ziobro,Kurski,Cymański,...(ziobryści)- ZGŁUPieli?-muszą przeprosić : J.KACZYŃSKIEGO i wyborców PIS - DOŚC ich GŁUPICH ciągłych wystąpień w mediach. Woda sodowa UDERZYŁA PARLAMENTARZYSTOM UE do głowy? jak pOSŁOM? PJN-u (ZDRAJCOM: wyborców premiera,prezesa PIS-u J.KACZYŃSKIEGO).PIS musi się ROZSZERZAĆ,a nie dzielić-w tym siła PIS. Nadzieją POLAKÓW jest MĄDROŚĆ,a nie GŁUPOTA niektórych członków PIS - jeżeli chcą w MEDIACH : MIESZAĆ ,dzielić,... to lepiej ODEJŚĆ SAMEMU z PIS niż PODZIELIĆ los PJN-u!Wyborcy PIS-u DOMAGAJĄ się natychmiast przestania : DYSKUTOWANIA w mediach na temat rozliczeń europosłów ,a także obecnych posłów PIS-u , aby NIE dawać mediom PODSTAW do :mataczania ,plotek,... co do ROZŁAMU w PIS-ie. DOŚĆ ŻAŁOSNYCH występów w mediach-przestańcie DYSKUSJI na ich temat, NIE wyrzucajcie ICH z parti -jak NIE ZMĄDZEJĄ i nie przeproszą WYBORCÓW PIS - to SAMI ODEJDĄ bo NIKT ich nie wybierze .WYNIK PIS-u b.dobry, BYŁBY znacznie LEPSZY, gdyby europosłowie BARDZIEJ WSPIERALI J.KACZYŃSKIEGO i PIS w wyborach .Dać im CZAS na PRZEMYŚLENIA - czy chcą: DZIAŁAĆ dla DOBRA partii PIS i w niej ZOSTAĆ - nie DAWAĆ POŻYWKI mediom, które są nieprzechylne J.KACZYŃSKIEMU i PIS.Media zapraszają do dyskusji PRZEWAŻNIE LUDZI - ŻLE ŻYCZĄCYCH PIS-owi.Za całe zamieszanie w mediach odpowiedzialni są europosłowie i posłowie z PIS - NIE wiadomo dlaczego dają się PODPUSZCZAĆ mediom - dziwią się WYBORCY PIS . TYLKO od SKRUCHY , SZYBKIEGO wyciszenia w mediach i od zmiany ZACHWANIA europosłów i innych posłów zależy czy PIS będzie dalej ICH PARTIĄ - czy WYBORCY J.KACZYŃSKIEGO i PIS-u WYBACZĄ im GŁUPOTĘ, błazenadę,rozruby w mediach, ... i TYLKO od WYBORCÓW PIS (a nie od nich samych) ZALEŻY czy ZAGŁOSUJĄ na nich w przyszłych wyborach parlamentarnych-ich dobry WYNIK -to w 90% zasługa głosujących na TIM J.KACZYŃSKIEGO. Na razie nie ZWRACAJMY na nich uwagi (ZLEKCEWAŻMY ich ) , nie KRYTYKUJMY ich,nie zaogniajmy w mediach ich "GŁUPOTY",może się WYCISZĄ i OPAMIĘTAJĄ-nie lepiej krytykować RZĄD?
Zgoda buduje,niezgoda rujnuje. Zakończcie spory-przeproście się.Dość dyskusji w mediach.Często MILCZENIE jest ZŁOTEM. Nie dajcie się PODPUSZCZAĆ MEDIOM(wyrwanym zdaniom),że"Ktoś coś z PIS-u powiedział lub napisał"-nim odpowiecie-zapoznajcie się najpierw z CAŁYM TEKSTEM!,aby nie wciskały wam KITU. WYNIKI WYBORÓW-tylko NIEWIELKIE zwycięstwo PO nad PIS .Wyborcy dziękują J.KACZYŃSKIEMU za DOBRY WYNIK PIS(niejedna partia MARZY o takim WYNIKU),a za 4 lata (a może wcześniej) uważają ,że zostanie premierem po ZWYCIĘSTWIE PIS nad: PO. PIS musi się ROZSZERZAĆ,a nie dzielić-w tym siła PIS.
piszą internauci-"woda sodowa zaczyna uderzać do głowy, chyba jakiś obłęd ? pomieszanie zmysłów ;choroba zwana władzą trwa"."Kroi nam sie państwo bezprawia.Nie liczy się przepis konstytucji liczy się kretyński pomysł donka.Zamiast działać mając prezydencję schował się do mysiej dziury i czeka z swoim glupim pomysłem na jej koniec.Idą czteroletnie dla rządu wakacje.Ta banda niczego dla ludzi nie zrobi, co czlowiek bez HONORU to widac samozwaniec ,ma od kogo sie uczyc za miedza robia to samo .",""Polska to nienormalnośc" Chcieliście wnuczka? To go macie.", "I stało się. Wszyscy zgłupieli bo wygrał ten co rządził. Nie wiadomo co robić nawet ten co "wygrał" zdurniał. I znów problemy.","zlekceważył,olał i zakpił z prezydenta -sam zebrał rząd i zaczął działać - czy prezydent będzie ciągle ulegał zachciankom i codzienie innym(przeciwnym) WYMYSŁOM Tuska-WYGLĄDA NA TO ,że mimo,że miał 4 lata to premier NIE MIAŁ i NIE MA żadnej POLITYKI powołania NOWEGO RZĄDU.Premier sam siebie DESYGNOWAŁ co OBURZYŁO i ZASKOCZYŁO:prezydenta,wyborców, media,wszystkich POSŁÓW,... - KONFLIKT w PO to WALKA o JUŻ WCZEŚNIEJ OBIECANE STOŁKI posłom PO.Tusk POWODUJE: NAPIĘCIA,ŁAMANIE DOBRY OBYCZAI -to jakaś NIEZROZUMIAŁA i GŁUPIA ZABAWA w PIASKOWNICY"-nie znają konstytucji(konstytucjonalista PIOTROWSKI).Tusk przed wyborami OBIECAŁ WYBORCOM REKONSTRUKCJĘ RZĄDU ZARAZ PO WYBORACH i NATYCHMIASTOWE ROZPOCZĘCIE REFORM - znowu OSZUKAŁ

Komentarz został ukrytyrozwiń
anbolux1
 • anbolux1
 • 26.10.2011 20:14

PiS w całej okazałości pokazał wojowniczość!! Za rządów wojna w partii wojna i to za nasze podatników pieniądze . Wreszcie Polacy zmądrzeli oddając swój głos. To piskie g...o stać tylko na rozrabianie kosztem Polaków!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
 • puchacz
 • 25.10.2011 18:37

rzecznik dyscypliny ma oceniać Ziobre choć mu do pięt nie dorasta i nnych to jakaś paranoja może prowokacja

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gerard Stenc
 • Gerard Stenc
 • 25.10.2011 09:52

CIEKAWE......piuskwiak,a zna metody SB-ckie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chyba radiomaryjnego elektoratu, bo moi dziadkowie RM nie słuchająi Zera nie znoszą, bo ciągle "kłamie, konfabuluje i mówi nieprawdę".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ziobro, to młoda twarz PiS-u. Słucham czasami Radia Maryja, od tak sobie dla "kolorytu w życiu" by żyło się weselej i wiem, że ma on spore poparcie wśród "starszego elektoratu".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niesioł - nie dość, że bomberman, to jeszcze jasnowidz. Jakby mu tak bardzo zależało na końcu PiS to siedziałby cicho i czekał, aż Ziobrę wywalą.

Komentarz został ukrytyrozwiń
vrota.pl
 • vrota.pl
 • 25.10.2011 01:01

Na vrota.pl jest video z konfrontacji Ziobro Zalewski, sporo można z tej rozmowy wysnuć wniosków
http://vrota.pl/2011/10/pawel-zalewski-kontra-zbigniew-ziobro-na-5-tych-urodzinach-salon24-pl/

Komentarz został ukrytyrozwiń
taki tam...
 • taki tam...
 • 24.10.2011 23:54

Niesiołowski, ekspert od PiS, pożal się Boże. Ech...

Komentarz został ukrytyrozwiń
MAREK
 • MAREK
 • 24.10.2011 23:01

Puchacz sam jesteś zużyty,jak guma PO sexsie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.