Facebook Google+ Twitter

Niesiołowski: jesteśmy gotowi na daleko idące sojusze

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-07-14 08:39

Wicemarszałek Sejmu Stefan Niesiołowski z PO ocenia, że SLD wysyła Platformie sprzeczne sygnały dotyczące ustawy medialnej.

Gość Sygnałów Dnia w Programie 1 Polskiego Radia odniósł się do komentarza, który wygłosił lider Sojuszu Grzegorz Napieralski na swoim internetowym blogu. Przewodniczący SLD napisał, że ustawa medialna autorstwa PO powinna trafić do kosza na śmieci. Wkrótce w Sejmie ma się odbyć głosowanie nad odrzuceniem weta prezydenta do ustawy.

Stefan Niesiołowski powiedział, że Platforma prowadziła już rozmowy z lewicą na ten temat i pojawiły się zachęcające sygnały ze strony Sojuszu. "Nie rozumiem zachowania SLD, te sygnały są wyraźnie sprzeczne" - dodał gość Polskiego Radia.

Wicemarszałek Sejmu powiedział, że zgodzi się na każdą poprawkę w ustawie medialnej po to, aby "nie musieć już mieć do czynienia z niektórymi osobami z Polskiego Radia i Telewizji Polskiej". Jak zaznaczył polityk - mówi w imieniu swoim, a nie Platformy Obywatelskiej. Dodał jednak, że dla dobra Polski i ochrony pluralizmu w mediach publicznych jego ugrupowanie jest gotowe na daleko idące sojusze.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.