Facebook Google+ Twitter

Niesiołowski: Kaczyński to "środkowoamerykański dyktatorek"

Stefan Niesiołowski, w rozmowie z Moniką Olejnik w Radiu ZET stwierdził, że Kościół nie powinien płacić odszkodowań dla ofiar pedofilii księży. Nazwał również Jarosława Kaczyńskiego... środkowoamerykańskim "dyktatorkiem" oraz zapowiedział wyrzucenie Jarosława Gowina z Platformy Obywatelskiej.

Stefan Niesiołowski / Fot. Wojciech Barczyński/PolskapresseW rozmowie z Moniką Olejnik, Stefan Niesiołowski stwierdził, że Jarosław Kaczyński nie jest demokratą. Posłowi Platformy Obywatelskiej nie podoba się pomysł prezesa PiS, który chciałby wprowadzić podatki karne, zmuszające pracodawców do podnoszenia płac. "Podatki karne, używanie przemocy i wkraczanie z decyzjami siłowymi do gospodarki to są pomysły dyktatorków, takich środkowoamerykańskich" - podsumował Niesiołowski.

Stefan Niesiołowski nawiązał również do sprawy nuncjusza apostolskiego Józefa Wesołowskiego, podejrzanego o pedofilię. Polityk uważa, że Kościół nie jest instytucją specjalnie skażoną pedofilią i są to wymysły jego wrogów. Niesiołowski zaznaczył również, że Kościół nie powinien płacić odszkodowań ofiarom księży-pedofilów. Robić to musi sam pedofil, który popełnił przestępstwo.

Niesiołowski zapowiedział także, że Jarosław Gowin zostanie wyrzucony z PO, chyba że wcześniej sam odejdzie z partii. Na razie jednak "nie powinno mu się robić tej przyjemności". Według niego Gowin już "znalazł się na marginesie polskiej historii najnowszej".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Nazwał również Jarosława Kaczyńskiego... środkowoamerykańskim "dyktatorkiem- Niesiołowski. A kim jest S. Niesiołowski? Myślę, że wystarczy spojrzeć na jego uśmiech i odpowiedź gotowa. Niesiołowski lamentował, że wykluczono niektórych posłów z PiS, ale akceptuje taką samą dyktatorską politykę swojego bossa Tuska.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Skoro Kościół nie jest pracodawcą dla księży, to może Pan Niesiołowski wskaże takiego pracodawcę. Chyba, że zajmuje się tam czynnościami typu obróbka skrawaniem, lub jazda na wózku widłowym.
Poseł Niesiołowski zbyt dużo przebywa w owadzim kokonie, więc i jego komentarze raczej skierowane są do trutni

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.