Facebook Google+ Twitter

Niesiołowski: Kardynał Dziwisz zdecydował, że najgorszy po '89 roku prezydent leży na Wawelu

Stefan Niesiołowski w Radiu Zet skomentował ostatni wywiad kardynała Stefana Dziwisza. "Lech Kaczyński leży na Wawelu, najgorszy prezydent po 89 r. Od tej pory wielu ludzi nie chodzi na Wawel na skutek decyzji kardynała Dziwisza" - powiedział.

 / Fot. Wojciech Barczyński/PolskapresseStefan Niesiołowski udzielił wywiadu Monice Olejnik w Radiu Zet, w którym wypowiedział się na temat afery na Dolnym Śląsku, Jarosława Gowina oraz pochówku prezydenta Lecha Kaczyńskiego na Wawelu.

Według posła PO, temat kupowania głosów na Dolnym Śląsku jest "rozmową o niczym", sztucznie rozdmuchaną przez media. "Ten, co to nagrywał przede wszystkim jest potwornym głupcem i szkodnikiem (...) nie nagrywa się przede wszystkim kolegów, jest zasada, nie nagrywa się kolegów" - mówił poseł. Według niego modę na nagrywanie rozmów rozpoczął Zbigniew Ziobro i to PiS odpowiada za rozwój tego zjawiska w polityce.

Pytany przez Monikę Olejnik, czy w takim razie załatwianie posad bez nagrywania jest w porządku, odpowiedział, że jeśli chce się coś załatwić, idzie się do premiera.

Stefan Niesiołowski wypowiedział się także na temat ostatnich wywiadów Jarosława Gowina. Według niego, polityk spadł na samo dno, posługuje się językiem PiS-u i zwyczajnie kłamie. "Desperacja zupełna myślę. No tu Miller trafnie powiedział, że Gowin bredzi jak jest trzeźwy, a Wipler bredzi, jak jest pijany, więc mniej więcej taka jest różnica tych panów" - stwierdził.

Dziennikarka poruszyła także problem katastrofy smoleńskiej i zapytała o wywiad, którego kardynał Dziwisz udzielił tygodnikowi "Do Rzeczy". "Kardynał Dziwisz niech się zastanowi jak naprawić skutki swojej tragicznej, fatalnej decyzji o przeniesieniu, o tym, że Lech Kaczyński leży na Wawelu, najgorszy prezydent po 89 r. i na ten temat powinien się wypowiedzieć kardynał Dziwisz. Może niech już nie poucza, zwłaszcza w tej sprawie, taką mam prośbę" - powiedział Niesiołowski.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (17):

Sortuj komentarze:

Dyskusja jak z Zorby -

"czy widziałeś kiedyś tak piękna katastrofę"?

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Niesiołowski: Kardynał Dziwisz zdecydował, że najgorszy po '89 roku prezydent leży na Wawelu"

Kardynał Dziwisz nawet teraz, w ponad trzy i pół roku po nie wymienia nazwiski tych, którzy prosili o pochówek pary prezydenckiej na Wawelu.
Czy to wciąż jest czymś wstydliwym?
Nioficjalnie wiadomo kto to był, dlaczego fakt "położenia " Kaczyńskich w narodowej nekropolii powoduje konsternację?
Może Pani Magda ("Panie Jerzy :))))))"), lub Pan Jerzy ("@Elżbieta Szychlińska - Jaka PO taki POlot !") mogą coś o tym powiedzieć?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Szychlińska trzeba nazywać rzeczy po imieniu bo wypowiadanie się publicznie źle o zmarłych a tym bardziej sugerowanie że miejsce tam gdzie jest pochowany mu się nie należy to nie na miejscu i chamstwo,w końcu Kaczyński był wybrany przez Polaków na Prezydenta zginą tragicznie niech spoczywa w pokoju należy mu się szacunek za to że był Prezydentem Polski!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Jerzy :))))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Trzeba czytać i pisać ze zrozumieniem !
Do poprawki -1.
Pozdrawiam . Miłej nocy życzę .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Szychlińska to proszę się nie zastanawiać bo i tak nic mądrego pani nie wymyśli. Na potwierdzenie niech pani przeczyta swój ostatni komentarz.Gdzie pani znalazła to, że popieram wpis Wikii? Nie przypominam sobie czegoś podobnego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Elżbieta Szychlińska - Jaka PO taki POlot !Dziękuję Pani Magdo za podpowiedź.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Po pierwsze ,po raz wtóry wtrąca się pani tam gdzie nie trzeba . Po drugie pani polot jest mało lotny !
Jeśli wpis Wikii pani odpowiada to winszuję ! Czasami się zastanawiam jak to się ma do pani zawodu :(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Szychlińska niech już pani przestanie śpiewać ciągle na tę samą nutę. Przydałoby się odrobinę polotu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie zdziwię się, gdy kiedyś pęknie ze złości i nienawiści.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.