Facebook Google+ Twitter

Niesiołowski o Jarosławie Kaczyńskim: "Nędzny, żałosny nieuk". Osiem razy

"Kaczyński to nędzny, żałosny nieuk"- powiedział w "Kropce nad i" były marszałek Sejmu Stefan Niesiołowski.

Sonda

Co sądzisz o wypowiedzi Niesiołowskiego?

 / Fot. BARTEK SYTAChodzi o słynny cytat Jarosława Kaczyńskiego, w którym porównał premiera Tuska do "cysorza, który ma klawe życie". Prezes PiS pomylił się i powiedział, że słowa te pochodzą z piosenki Grześkowiaka, tymczasem ich autorem był Tadeusz Chyła.

Ten błąd Kaczyńskiego wykorzystał w programie Moniki Olejnik, jego polityczny wróg Stefan Niesiołowski, który nazwał go wielokrotnie żałosnym, nędznym nieukiem.

Ponadto zastrzegł, że Kaczyński po tym, jak oskarżył premiera Tuska o zamordowanie jego brata, nie ma prawa się odzywać do szefa rządu.

Dostało się również Zbigniewowi Ziobrze. Według Niesiołowskiego szef Solidarnej Polski osiągnął dno. Ugrupowanie byłego ministra sprawiedliwości pragnie odwołania posła Platformy Obywatelskiej ze stanowiska szefa przewodniczącego komisji obrony narodowej, ponieważ ten nie zwołał komisji, po samobójczej próbie pułkownika Przybyła. Niesiołowski u Moniki Olejnik powiedział, że "robi gest", ponieważ zwoła prezydium i wysłucha opinii w tej sprawie.

Zdaniem byłego marszałka pułkownikiem Przybyłem powinien zająć się psychiatra. Nie przekonują go również argumenty generała Parulskiego, że płk.Przybył był nękany. W opinii Niesiołowskiego, ktoś, kto decyduje się na taki desperacki krok w państwie demokratycznym, nie jest do końca normalny.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (66):

Sortuj komentarze:

prostaczka
  • prostaczka
  • 29.04.2012 23:48

z takim jezykiem? to jest profesor ? chyba konczyl LOPATOLOGIE . przelaczam kanal, aby moje dzieci nie uczyly sie przezywac.

Komentarz został ukrytyrozwiń
normalny
  • normalny
  • 17.01.2012 19:13

Podziwiam Pana Niesiołowskiego - mówi to co myśli większość polaków.Należy życzyć mu wytrwałości i więcej takich trafnych wypowiedzi jak ta wyżej.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ciemniak
  • ciemniak
  • 16.01.2012 07:49

Demokracja i oaza mądrości z PO ciekawy przypadek psychiatryczny nie odpowiada za słowa i czyny ,ponieważ posiada odpowiednie kwity.

Komentarz został ukrytyrozwiń
jędrzej
  • jędrzej
  • 15.01.2012 10:51

profesor niesiołowski to sztandar polski dobrze ze nasz kraj ma takich ludzi a nie tylko oszołomów!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
agata
  • agata
  • 15.01.2012 01:57

niesiołoski to wyjątkowa szmata.
przed lizaniem rowa ruskowi prosił Jarosława o wysokie miejsce na listach pisu.
spotkał się ze stanowczą odmową.
Pan Jarosław nie brata się ze zdrajcami, kapusiami, tchórzami i pospolitymi przestępcami.
Zakapować własną narzeczoną - to świadczy o tymm człekokształcie wszystko
A ten uczestnik NOCNEJ ZMIANY poczuł się śmiertelnie urażony.
widać że jest pamiętliwy

Komentarz został ukrytyrozwiń
ccool
  • ccool
  • 14.01.2012 14:33

Niesioł - niezrównoważony, obrzydliwy, sprzedajny i obłudny typ. ZOMBI.
Oburza mnie - że za moje i podatników Polskich pieniądze - żyje jak książę, obrażając wszystkich, których pieniądze zabiera i przeżera.
Swołocz.

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 14.01.2012 13:24

brawo panie niesiołowski! arogantów i bufonów trzeba tępić!! a ten cały PIS zbieranina... szkoda gadać!

Komentarz został ukrytyrozwiń
jerzy Krasowski
  • jerzy Krasowski
  • 14.01.2012 12:18

Dziwi mnie ,że człowiek z tytułem profesora nie umie w sposób kulturalny rozmawiać o innych .Jest arogancki i podejrzewam,że ma zmiany patologiczne w psychice.Nie chcę aby moje podatki szły na takich jak pan Niesiołowski.Jest ujmądla polityki polskiej.

Komentarz został ukrytyrozwiń
BAJ
  • BAJ
  • 14.01.2012 08:49

to że taka szuja i donosiciel zasiada w sejmie Polskiej Rzeczpospolitej jest odzwierciedleniem narodu polskiego.Wystarczy przypomnieć sobie wypowiedzi tej osoby na temat lustracji, jak bronił ludzi którzy donosili na innych, jak krzyczał że lustracja jest niepotrzebna. W związku z tym on zawsze będzie bronił szuj i donosicieli bo pośrednio broni siebie. A że są osoby które głosują na niego znaczy to że w narodzie polskim jest jeszcze sporo takich samych jak on donosicieli na rodzinę , sąsiadów czy kolegów. I dlatego dotąd dopóki nie rozliczy się te osoby z ich działalności takie osoby będą brużdzic w sejmie , senacie czy wrządzie

Komentarz został ukrytyrozwiń
Antyleming
  • Antyleming
  • 13.01.2012 19:26

Szkoda, że Niesiołowski nie był taki butny, gdy kablował na swoją dziewczynę i brata :(
jakaż szkoda ... :)