Facebook Google+ Twitter

Niesiołowski o parlamentarnych wykroczeniach drogowych [SONDA]

Posłanka Platformy Obywatelskiej zaparkowała samochód w niewłaściwym miejscu, a może w niewłaściwy sposób? Czujny internauta zauważył zdarzenie przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi i zarejestrował. Stefan Niesiołowski usprawiedliwia posłów.

Sonda

Czy poseł może łamać przepisy ruchu drogowego?

Internauta @Karolek zauważył źle zaparkowany samochód. Rzecz miała miejsce przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi. Co ciekawe, właścicielka pojazdu jest posłanką. Obserwator zarejestrował zdarzenie i przesłał do Kontaktu24 stacji TVN (link - kontakt24.TVN). Strażnicy miejscy wobec immunitetu poselskiego Małgorzaty Niemczyk (PO) musieli skapitulować. "Blokada została zdjęta. Poseł - zgodnie z prawem - nie może być karany za wykroczenie drogowe" - powiedział redakcji Kontaktu Leszek Wojtas ze straży miejskiej w Łodzi.

Stefan Niesiołowski podczas wizyty w Lublinie; wikipedia; licencja: CC3.0 / Fot. Ryszard HołubowiczStefan Niesiołowski (również PO) konstatuje: "Jest zakaz wjazdu, ale ona tam ma biuro. Tak jest na Piotrkowskiej." W jego ocenie nie jest to przypadek bez przyczyny, a tym bardziej fakt zasługujący na naganę:"Nie ma miejsca, poseł zaparkował, bo załatwiał jakąś sprawę, na ogół nie swoją, tylko czyjąś." Poza tym, tak już jest...: "Tam posłowie mają biura i powinni tam wjeżdżać, uważam. No, po to właśnie jest immunitet. No, to inaczej wracamy do punktu wyjścia." Cóż, stosowne przepisy, regulacje i inne prawa zostały swego czasu ustanowione i kwestia wydaje się być tylko pozornie sporna.

źródła: kontakt24.TVN

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.