Facebook Google+ Twitter

Niesiołowski o prokuraturze i Tusku. "On płacze na Królu lwie, ja na Titanicu"

Stefan Niesiołowski dostrzega wiele nieprawidłowości w pracy prokuratury. Stwierdził, że nie rozumie, dlaczego Donald Tusk w ogóle zastanawia się nad podpisaniem sprawozdania z prac prokuratury, które przygotował Andrzej Seremet.

 / Fot. PolishSenate, CC-BY-SA-3.0-migratedStefan Niesiołowski wymienia wiele błędów, które popełniła prokuratura, m.in. aferę trotylową oraz ostatnią "aferę zegarkową" Sławomira Nowaka. "Prokuratura zachowuje się dziwacznie. Nowak tego nie wpisał, suma nie była zawrotna, a rozpętuje się wojnę na pół Polski" - stwierdził polityk, mając na myśli zegarek, którego nie wykazał z oświadczeniu majątkowym były minister transportu.

Niesiołowski uważa, że premier Donald Tusk nie powinien przyjmować sprawozdania z działań prokuratury, które przygotował Andrzej Seremet. "To, co wyprawia prokuratura, przekracza wszelkie granice" - stwierdził.

W TVN24 Niesiołowski skomentował również wywiad, którego udzieliła tej stacji Małgorzata Tusk. Żona premiera przyznała, że Donald Tusk wzrusza się, jak ogląda "Króla lwa" z córką. Polityk przyznał, że to rozumie, bo on także jest wzruszony, kiedy ogląda "Titanica". Zwłaszcza końcową scenę, kiedy po śmierci Jacka Dawsona (Leonardo diCaprio) Rose DeWitt Bukater (Kate Winslet) przyjmuje jego nazwisko.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 29.11.2013 10:19

"Kościół jest dzisiaj ciągle atakowany, pani redaktor!!!!!"

@Jerzy Konopka - Dobrze wiedzieć, że poseł kłamie. Bałem się, że rzeczywiście kościół jest atakowany, a nie to kościół atakuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niesiołowski kłamie taki człowiek jak on przesiąknięty nienawiścią i złością do wszystkiego nie może się wzruszać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.