Facebook Google+ Twitter

Niesiołowski o Rodzinie Radia Maryja: kłamstwo, agresja i głupota

W "Kropce nad i" Wicemarszałek Sejmu Stefan Niesiołowski rozmawiał z Moniką Olejnik m.in. o pielgrzymce Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę. - To jest już wojna domowa, w której część Kościoła wspiera PiS - stwierdził.

Ojciec Tadeusz Rydzyk / Fot. PAP/Andrzej GrygielJak podaje onet.pl jednym z głównych punktów spotkania na Jasnej Górze była homilia abp Mieczysława Mokrzyckiego. Stwierdził on, że dzięki Radiu Maryja część społeczeństwa, która w inny sposób nie doszłaby do głosu, może jakoś zaistnieć w dyskusji opinii publicznej. Podkreślił również, że na kluczową rolę rozgłośni zwracał uwagę sam Jan Paweł II. Polski papież mówił, że radio powinno służyć "prawdziwej informacji, przepojonej miłością i opartej na sprawiedliwości".

- Taki biskup, który popiera zachowanie Rydzyka, jest kompromitacją Kościoła - stwierdził Niesiołowski w rozmowie z Moniką Olejnik w TVN 24. - Niech sobie znajdzie inne zajęcie. Po co biskup, który kłamie. Ten biskup jest szkodliwy dla Kościoła - zakończył polityk PO.

Na Jasnej Górze przemawiał również prezes PiS Jarosław Kaczyński, który podziękował Rodzinie Radia Maryja za wsparcie po katastrofie smoleńskiej.

Stefana Niesiołowskiego stwierdził, że obecna sytuacja, w której jedna z partii odmawia mandatu prezydentowi wybranemu w demokratycznych wyborach, przypomina "wojnę domową", a "część Kościoła w tej wojnie domowej wspiera PiS".

- Wygrana PiS w wyborach byłaby tragedią i nieszczęściem dla Polski - zakończył Niesiołowski.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (49):

Sortuj komentarze:

pigwa
 • pigwa
 • 15.04.2012 20:15

Rydzyk to szaman republiki bananowej ,a ten malutki kretacz to jego szef.

Komentarz został ukrytyrozwiń
007
 • 007
 • 24.11.2011 21:08

Jeszcze tylko trochę. Już niedługo. Wkrótce głodne emerytki zjedzą Rydzyka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ elaszychlińska -
1. ja tam nic nie wiem, aby to były kłamstwa bo Elżbieta Królikowska- Avis ( z dmu Nagrodzka) jest znanym dziennikarzem i posługuje się, w tej sprawie, dokumentami uzyskanymi z IPN,
2. cytowany przez mnie wywiad z Elżbietą Królikowską - Avis nadany został w programie "Kwadrans po ósmej" w TVP i jestem pewien, że Ojciec Dyrektor byłby Pani bardzo wdzięczny gdyby Pani sprawiła, że TVP będzie należał do TV "Twam" i ja także,
3. co do pytania: co ja robiłem kiedy Pan Niesiołowski "walczył o wolną Polskę i siedział kilka lat w więzieniu" uprzejmie informuję, że mnie i osób z mojego otoczenia nie udało się SB złapać tak jak złapano Pana Niesiołowskiego i jego kolegów.

Komentarz został ukrytyrozwiń
zenobia
 • zenobia
 • 13.07.2011 16:52

elaszychl..+bombka --\|/ 15:39 i wczoraj23:44 \|/ Ciotki skonfrontujcie poglądy. Niesioł-Niesiołowski był i będzie upośledzony. Badał się i leczył i nic. Stała choroba umysłowa. Narzeczoną poniewierał tak jak ona mówiła. Może nawet ją trykał. A ona zbłąkana kobieta zmądrzała i odrzuciła zaloty dęciaka. A wy kobiety jemu wierzycie. Kolega Urbański prawdę pisze a Rysyka ks. to ma w dupie. Ja współczesna kobieta jestem za invitro jak trzeba za aborcją i prezerwatywami jak ktoś lubi. W Niesiole nie widzę prawdziwego chłopa. Taki muchołap k-mać.

Komentarz został ukrytyrozwiń
elaszychlińska
 • elaszychlińska
 • 13.07.2011 15:39

@ panie Urbański ,powtarza pan kłamstwa nadawane w rydzykowych mediach. Niesiołowski nie jest moim pupilem ale kłamstwa są obrzydliwe bez względu kogo dotyczą .Niesiołowski wygrał sprawę z tą panią i sprawa zamknięta. Jak Niesiołowski walczył o wolną Polskę i siedział kilka lat w więzieniu to pan co robił ? IPN precyzyjnie opisał życiorys więc nie kłam .niszczycie całą opozycję wolnościową , bo to nie "wasi"

Komentarz został ukrytyrozwiń
@ Paweł Urbański
 • @ Paweł Urbański
 • 13.07.2011 13:26

"Była narzeczona"-to chyba nie najlepsze źródło obiektywnej opinii o człowieku,a raczej byłym narzeczonym.

Komentarz został ukrytyrozwiń
manek
 • manek
 • 13.07.2011 10:39

@kobe - jak komuś się nie podoba knajpa to z niej wychodzi; Do ekskluzywnej restauracji - nie wszyscy wchodzą i nie muszę wyjaśniać powodu dlaczego. Po prostu nie wchodź ! Jeśli już wlazłeś - czytaj i nie puszczaj bąków, a włącz percepcję i analizuj. Zwróć uwagę na nowych /tutaj / gości - pana PAWŁA U. i panią Izabelę S. W.. Wymieniam w kolejności wpisów. Z dwuczłonowego nazwiska p. Izabeli - domyślam się że jest mężatką - a to szkoda. Kobieta piękna delikatna i subtelna. Pan Paweł, mimo że jest podobieństwo do dawnego posła Wassermana, sposobem pisania zachęca do czytania. Naturalnie, absolutnie większą sympatię mam do pani Izabeli - wynika to z różnicy płci - naturalna biologia. Ta różnica, to jedyna różnica która nie dzieli, ale w różnych formach zbliża. Widzisz Kobe - szkoda wychodzić, ale chyba musisz. Na panią Isabell - nie licz, ale spróbować możesz.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kobe
 • kobe
 • 13.07.2011 07:53

Ten portal,-czas by już zamknąć.

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
 • levy
 • 13.07.2011 06:06

Myślę, że powinniśmy sięgnąć głębiej, do czasów porzuconej i wytarganej za warkocze miłości z przedszkola dla której porzucenie odbiło się wielką traumą i pozostawiło rysę na życiorysie do dzisiaj.
Panie Urbański bardziej bzdurnego argumentu nie powstydziłby się naczelny demagog ''podejrzliwej prawicy'' Macierewicz ze swoim mentorem.
:)
Zapomniał pan w jakich ugrupowaniach ''udzielał''się Niesiołowski zanim porzucił chorą i ułomna prawicę?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Od dłuższego czasu jesteśmy obserwatorami przemiany jaka zaszła i zachodzi w zachowaniu Stefana Myszkiewicza-Niesiołowskiego.
Ten Pan się czegoś boi i nie jest to Prawo i Sprawiedliwość.
Pan Myszkiewicz-Niesiołowwski zawsze panicznie bał się, boi się i będzie się bał każdej prawicowej opcji politycznej, która w swoim programie ma zapisaną rozbudowę ustawodawstwa lustracyjnego.
Wystarczy posłuchać Elżbiety Królikowskiej- Avis ( z dmu Nagrodzkiej) byłej narzeczonej z lat 70-tych.
http://www.tvp.pl/publicystyka/polityka/kwadrans-po-osmej/wideo/08122008/217438

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.