Facebook Google+ Twitter

Niesiołowski o sondażach: Ekipa Tuska znudziła się dziennikarzom?

"Być może dziennikarzom znudziła się ekipa Tuska i postanowili ją zmienić" - tak Stefan Niesiołowski skomentował ostatnie sondaże niekorzystne dla rządu.

Stefan Niesiołowski z PO uważa, że trwa obecnie niezrozumiała nagonka na rząd premiera Donalda Tuska. Wyraził żal, że dziennikarze przestali darzyć sympatią jego ekipę. Jednocześnie zaznaczył, że PO nigdy nie miała swoich mediów, w przeciwieństwie do PiS (tutaj wymienił pisma "Uwarzam Rze", "Nasz Dziennik").

Niesiołowski zasugerował, że media być może chcą zmienić ekipę rządzącą. Prowadzący program "Fakty po faktach" Grzegorz Kajdanowicz, przypomniał, że rząd Tuska miał w ostatnim czasie wiele wpadek, podając za przykłady choćby zamieszanie wokół listy leków refundowanych, czy kontrowersje wokół ACTA.

Według Niesiołowskiego to nie były żadne wielkie wpadki, a stopień agresji mediów jest nieproporcjonalny do istoty tych spraw.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

realista
  • realista
  • 17.02.2012 23:07

Ojojoj co to sie stało zaprzyjaźnione media jak to mawiał TW tow. Wajda odmówiły posłuszeństwa. I co teraz będzie tow. Niesiołowski, kto bedzie teraz straszył lemingi PiSem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
analityk
  • analityk
  • 17.02.2012 22:32

I co Stefek stwierdziłeś dwa tygodnie temu na antenie radia ZET że wszyscy przeciwnicy ACTA to nic nie rozumiejący idioci. Dziś Tusk powiedział że jest przeciwny ACTA i co czyli twój guru jest nic nierozumiejacym idiotą.
Ale nie ciesz się stefek nikt rudemu nie wierzy dopóki nie skorzysta z 41 art. ACTA która umozliwia wycofanie podpisu, tak jak zrobiła to Bułgaria.

Także stefciu niedługo meldujesz się w Tworkach gdzie twoje miejsce.

Komentarz został ukrytyrozwiń
jo
  • jo
  • 17.02.2012 14:26

niesiolowski ma jak zawsze prawde.duzo ludziom sie to nie podoba.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W końcu się okazało ile warte były i są te wszystkie sondaże. Okazuje się też, ile są warci politycy - nie tylko jeden Niesiołowski. Może ludzie przetrą w końcu oczy i zrzucą z nich medialne i PR-owe manipulacje. Zaczną potrzeć na świat własnymi oczyma w sposób zdroworozsądkowy. Przestana wierzyć w "milion w jedną minutę", w dobroczynność ACTA, że przybedzie miejsc pracy gdy wydłużony zostanie wiek emerytalny. Sprzedajni pseudonaukowcy ze stowarzyszeń wzajemnej adoracji.
Osobiście czekam na referendum , jak Tusk zapowiedział z przekąsem, w sprawie czy chcemy więcej zarabiać. Bo może w rozwinięciu będzie zagadnienie, kto ma spłacić dług 20 tysięcy, który nad każdym z nas wisi. Nawet nad jeszcze nienarodzonym!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do tej pory Tusk zachowywał się przewidywanie nikogo nie mógł zaskoczyć. Ostatnie decyzje są niezrozumiałe i chaotyczne.Podpisanie ACTA mimo protestów to wbrew logice, podobnie kwestia podniesienie wieku emerytalnego. Zastanawia też powierzenie stanowisk ministerialnych ludziom zupełnie "ciemnym". Takie działania Tuska mogą być celowe aby skrócić swoją kadencje zachowując minimum wiarygodności aby w przyszłości objąć ciepłą, "kasiastą" posadkę w strukturach UE.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.