Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

104827 miejsce

Niesiołowski o uchwale PiS: Targowica!

Według posła Niesiołowskiego, Donald Tusk miał dzisiaj w Sejmie piękne przemówienie, a Jarosław Kaczyński był wobec niego, kompletnie bezradny.

Stefan Niesiołowski w programie "Tak Jest" w TVN24 bardzo krytycznie odniósł się do uchwały PiS, wzywający Rosję do oddania wraku samolotu Tu-154. Przyrównał ją do Targowicy. Byłemu wicemarszałkowi chodzi o uzasadnienie uchwały, w którym posłowie PiS zaznaczyli, ze polski rząd jest nieporadny w tej sprawie.

W Sejmie premier Donald Tusk nazwał PiS, opętanymi ludźmi, którzy nie mając zaufania do państwowych instytucji, naskarżą nawet na polski rząd, aby dojść do władzy.

Tymczasem Mariusz Błaszczak, przypomina, że w podobnym tonie w jakim dzisiaj mówi Tusk opozycji, przemawiała władza komunistyczna do KOR, pod koniec lat 80, kiedy opozycyjna organizacyjna upomniała się o Katyń. "Co wówczas słyszeliśmy? Wariaci, oszołomy, hieny cmentarne itd" - wyjaśnia poseł Błaszczak.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (23):

Sortuj komentarze:

bombka dla PO
  • bombka dla PO
  • 18.04.2012 23:53

Tusk jest w ogóle ładnym chłopcem, dlatego Niesioł wskoczył mu do majtek.

Komentarz został ukrytyrozwiń
plum
  • plum
  • 15.04.2012 20:20

pisuary czas wyszorować bo smierdzą!!!.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ciekawy
  • ciekawy
  • 14.04.2012 18:19

@ kutas Dzisiaj 07:36

Widać, kutasie, że jesteś jeszcze na etapie branzlowania, to cię uświadomię, że Niesioł, podobnie jak Wałęsa, przodował swego czasu w rankingach oszołomów i zagrożeń III RP ustalanych przez GW i jej towarzystwo trzymające władzę. Zresztą, nie dziwię się, do wysadzania pomników Lenina, trza być niezłym pojebasem...
Dopiero gdy nie przyjęto go do PiS i ulitowała się nad nim platforma, został uznany za normalnego choć nadal jest osobnikem nadpobudliwym.
Mówi o tym jego nieprzeciętnie ożywiona mimika, gestykulacja, niemal wyszczekiwanie zdań, b.skromny zasób słów, ograniczający się do trajkotania w kółko klikunastu zbitek w rodzaju wstrętne, podłe, obrzydliwe, psychiczne itp., totalna chamska negacja przeciwnika politycznego, wyszydzanie nawet jego fizycznych cech, stosowane w przeszłości przez komunistów wobec przeciwników i Niemców wobec żydów.
Podaj kilka przykładów [ze źrodłem] mądrości, rzeczowości i językowej finezji Niesioła, skierowanych w stronę jaskiniowo [to ze słownika Wielkiego Adama] znienawidzonego PiS-u.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niesiołowski to bulterier Tuska gdzie Tusk nie może( bo nie umie) tam Niesiołowskiego wyśle, a ten jak zwykle narobi krzyku, zapluje się, zaślini przejęzyczy ze dwa razy , zatnie się jeszcze na koniec a z nerwów nawyzywa wszystkich dookoła i czasami nawet sobie pojedzie;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
kutas
  • kutas
  • 14.04.2012 07:36

niesiolowski jest jednym z najlepszych harcownikow platformy .jego jezyk jest finezyjny ostry madry rzeczowy .posluguje sie tylko sprawdzonymi argumentami.nie to co sw, jaro zbawiciel.slowo i cmok,slowo i mlask,niekiedy szeroki grymas/usmiech/.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Koliberek Jan
  • Koliberek Jan
  • 14.04.2012 06:55

No i okazało sie ze w sejmie mamy 231 zdrajców dzialajacych przeciwko interesowi narodowemu. Niesiolowski zdradzał swoje otoczenie a wiecie dlaczego? Zapytajcie go czego dopuscił się w marcu 1969 roku w mieście Łodzi na ulicy Piotrkowskiej? Myślę ze ten czyn był powodem podpisania lojalki i kapowania swojego otoczenia .Bo przecież wolność była dla niego ważniejsza . O twórcy antykomora powiedział że więzienie go czegoś nauczy. Powiedział to chyba na podstawie własnych doświadczeń z przeszłości i co ztego ze kara uległa zatarciu jeśli zyją ludzie którzy tamte czasy pamietają a w pamięci takie rzeczy się nie zacierają.

Komentarz został ukrytyrozwiń
bombka dla PO
  • bombka dla PO
  • 13.04.2012 22:40

Kto jak kto, ale Niesiołowski na Targowicy zęby zjadł - sypał, sypie /się/ i będzie sypał. Na wieki wieków amen.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Andrzej
  • Andrzej
  • 13.04.2012 22:20

PiS nie ma żadnych dowodów zamachu ani zbrodni Smoleńskiej. To uporczywe wciskanie ciemnoty ludziom rzekomej zbrodni jest szczytem świństwa PiS-u i jego hybryd. Teraz zrozumiałem Sikorskiego o zarzynaniu wachty, jak na ostatnim posiedzeniu Sejmu posłowie PiS jak wachta wilków wyła w Sejmie ( bo na tyle tyle ich stać). Oni nie potrafią debatować oni rzucają ciągłe oskarżenia. Brzmi szyderczo w ustach Kaczynskiego zarzucajacemu rzadowi dzielenie Polaków. Poniekąd nie dziwię mu się bo on juz dawno stracił kontakt z rzeczywistością ,ale jego" pieski" sądzą ,że swym szczekaniem uzyskają wreszcie suto zastawione michy mięsa. Sądzą,że konieczne trudne reformy w państwie to okazja do przejęcia władzy i już w ogóle nie myślą pracować dla dobra wspólnego.. Można im zaspiewać tak "Juz był w ogródku już witał się z gąską..." Sądzę,że ludzie zorientują się o czym PiS myśli i będzie to ich szybki zmierzch destrukcji państwa.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Klemens
  • Klemens
  • 13.04.2012 22:17

PiS -owcy zadymiają i tracą .....ten smoleński taniec na trumnach kosztował ich 5 punktów procentowych . PO -34 PiS - 28 . Ludzie mają dość tych awantur.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Zocha
  • Zocha
  • 13.04.2012 22:15

Niesiołku,a czym jest zdrada swoich najbliższych przyjaciół i rodziny ???? Czy już zapomniałeś ???