Facebook Google+ Twitter

Niesiołowski: "Polskie prawo nie jest tylko dla katolików"

W audycji Moniki Olejnik w Radiu ZET Stefan Niesiołowski skomentował spór o ustawę w sprawie in vitro oraz pomysł Bolesława Piechy.

Jak czytamy w serwisie Polskatimes.pl poseł Platformy Obywatelskiej, znany z ostrych wypowiedzi, powiedział w audycji "Gość Radia Zet", że polskie prawo jest ustanawiane dla wszystkich, a nie każdy w naszym kraju jest katolikiem.

Wciąż brak regulacji prawnej w sprawie in vitro. Niesiołowski powiedział także, że kwestia mrożenia zarodków jest problematyczna, lecz niewielu zdaje sobie sprawę, że bez tego zabieg in vitro byłby mniej skuteczny. Poseł PO Skrytykował także projekt Bolesława Piechy w sprawie in vitro. Podsumował: "Jeśli ktoś uważa, że to grzech, odpowie za to przed Bogiem, a nie przed Rydzykiem i Piechą".


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

realistka
  • realistka
  • 12.07.2012 21:13

DAJCIE LUDZIOM MOŻLIWOŚĆ POSIADANIA DZIECI! Nie wszyscy mają szczęście do pobożnego zapłodnienia!
Widać i słychać bez przerwy o zabójstwach czy porzucaniach niewinnych i niechcianych dzieci.Jeśli Pan Bóg nie dał wszystkim takich samych szans na upragnione dziecko to niech władza to poprawi.Kościół powinien być wyłączony z dyskusji o in vitro.

Komentarz został ukrytyrozwiń
-
  • -
  • 11.07.2012 22:14

ble,ble ,ble....

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 11.07.2012 17:59

katolicy w polsce...... świety ..nietykalny a z grzechów to i diabeł byłby dumny..

Komentarz został ukrytyrozwiń
JW@
  • JW@
  • 11.07.2012 17:02

Załatwiał kiedyś Stefek robotę na Dworcu głównym w Poznaniu - ma pociągi zapowiadać !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Tomasz Kosobucki
  • Tomasz Kosobucki
  • 11.07.2012 16:54

Popieram Pana Niesiołowskiego ! Kler powinien zajmować się duszą, a nie d.....ą kobiety. To kobieta powinna decydować czy zastosować met. In Vitro, a metoda ta powinna być refundowana.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kaz
  • kaz
  • 11.07.2012 16:50

Przemówił I idiota Najjaśniejszej Rzeczypospolitej pan Stefek won Niesiołowski !

Kto tego durnia jeszcze chce słuchać?? hmmmm...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niechże katolicy stosują się do nakazów i zakazów Kościelnych. Nikt i nic nie stoi im na przeszkodzie.
A państwo ma mieć prawo nawet dla zielonych ludzików. I niechże KK przestanie szantażować państwo przewaga liczebną, bo dopiero ludzie dorośli mogą powiedzieć o sobie kim są i co wyznają. Ilość chrztów wcale nie świadczy o ilości ludzi, biorących na siebie dobrowolnie zobowiązania religijne.

Komentarz został ukrytyrozwiń
polityk
  • polityk
  • 11.07.2012 16:13

Ale się autorka wysiliła. Artykuł zwala z nóg. Oczywiście "1" się należy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie przepadam za nim, ale uważam, że tym razem powiedział w 100% trafnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
  • ad Rem
  • 11.07.2012 16:02

Nie akceptuję retoryki pana Niesiołowskiego jednak w tym temacie się z nim zgadzam .Każdy wierzący odpowie sam przed Bogiem i lekarz leczący i rodzice starający się o potomstwo. Pan Piecha przesadził z więzieniem [ sam wykonał kilkanaście tysięcy aborcji i uważa się za rozgrzeszonego ?] dla lekarza .