Facebook Google+ Twitter

Niesiołowski: prezydent sam się pchał do tego Katynia

  • Źródło: Dziennik Łódzki
  • Data dodania: 2010-07-15 12:34

- Te zarzuty to brednie. Nam zależy, żeby słowa Jarosława Kaczyńskiego czy Joachima Brudzińskiego jak najbardziej nagłaśniać, bo to brednie - mówi poseł Stefan Niesiołowski z PO.- Nawet jeśli założyć, że to prawda, to ja w tym nie widzę żadnego zarzutu - dodaje w wywiadzie dla Dziennika Łódzkiego.

 / Fot. Arch. Dziennik Łódzki(...)A zarzut, że ciało prezydenta leżało w "ruskiej trumnie w błocie"?
- Proszę pana, a czy ruska trumna to jest zrobiona z jakiegoś gorszego drewna? Brudziński to postać wyjątkowo antypatyczna. Ja uważam, że za pieniądze Platformy Obywatelskiej można by kolportować te udzielane przez najważniejszych polityków PiS wywiady, bo to ich niebywale kompromituje. Jesteśmy żywotnie zainteresowani, by o tych bredniach, insynuacjach i podłych kłamstwach Kaczyńskiego i Brudzińskiego wiedziała cała Polska, bo to likwiduje PiS jako poważną partię polityczną.

Kaczyński przedstawia się, nie przymierzając, jak pacjent psychoanalityka, bo stawia zarzuty, które w gruncie rzeczy biją w niego. Krzyczy: "Zamordowaliście go, bo nie kupiliście samolotów". Przecież samolotów nie kupił żaden rząd, także rząd Kaczyńskiego. Prezydent sam się pchał do tego Katynia, ja to wtedy publicznie mówiłem i pamiętam wściekłą reakcję PiS.

Pełny tekst wywiadu Marcina Dardy ze stefanem Niesiołowskim czytaj na stronie Dziennika Łódzkiego

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.