Facebook Google+ Twitter

Niesiołowski: Wojna z Rosją? Nie ma ku temu żadnej przesłanki

Stefan Niesiołowski uważa, że Rosja jest słabym państwem i wyśmiewa się z tych, którzy mówią o III wojnie światowej.

Według Stefana Niesiołowskiego Polsce nie grozi wojna z Rosją, polityk PO uważa, że równie prawdopodobna jest "inwazja Marsjan". Niesiołowski wyśmiewa tych, którzy porównują Putina do Hitlera (wczoraj uczynił to Ziemkiewicz) oraz obecną sytuację do tej z 1939 roku, osoby, które dokonują takich porównań nazywa ignorantami.

Niesiołowski powiedział również, że Rosja jest słabym państwem pod względem ekonomicznym i dlatego nie zaryzykuje konfliktu na większą skalę. Przy okazji polityk PO skrytykował Prawo i Sprawiedliwość; stwierdził, że partia Jarosława Kaczyńskiego wytrzymałą zaledwie 3 dni w zgodzie narodowej wokół sytuacji na Ukrainie.

Według polityków PiS, agresja Rosji na Ukrainę pokazała, że to Kaczyńscy prowadzili słuszną, z punktu widzenia interesu narodowego Polski, politykę zagraniczną. Według Niesiołowskiego to jest brednia; polityk powiedział, że Gruzja straciła część swojego terytorium, ponieważ z wizytą przyjechał tam Lech Kaczyński; zaś Ukraina Krym, ponieważ na Majdanie wystąpił jego brat, Jarosław(Niesiołowski zaapelował do prezesa PiS, aby więcej nie wybierał się na Ukrainę, gdyż grozi to kolejnymi nieszczęściami).

Stefan Niesiołowski wystąpił w poranku TVN24 razem z politykiem Twojego Ruchu, Artura Dębskiego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

"Gruzja straciła część swojego terytorium, ponieważ z wizytą przyjechał tam Lech Kaczyński; zaś Ukraina Krym, ponieważ na Majdanie wystąpił jego brat, Jarosław"

Takie słowa świadczą, że Niesiołowski ma "nie pokolei" w głowie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.