Facebook Google+ Twitter

Niesiołowskiego analiza nad Macierewiczem

W rozmowie Stefana Niesiołowskiego z Superstacją objawiły się pewne istotne przemyślenia. Zapadły kwestie, których doniosłość może być wiążąca dla najważniejszych spraw Rzeczpospolitej.

Stefan Niesiołowski w pracy. jack-lecter blog/CC3.0 / Fot. jack-lecter blog Wzorem światowych agencji prasowych warto odnotować kluczowe wypowiedzi posła PO, Stefana Niesiołowskiego. Dzięki Superstacji dowiedzieliśmy się: "Macierewicz albo jest psychopatą, a być może agentem. Zachowuje się jak rosyjski agent." Podobnie jak w przypadku oznajmienia Antoniego Macierewicza o trzech osobach, które ocalały z katastrofy, tak i obserwacje poczynione przez Niesiołowskiego wymagają zapewne szczegółów i doprecyzowania.
link - video

Dalsze sondowanie wiedzy posła przez dziennikarza Superstacji w temacie konfiguracji i stopnia zależności pomiędzy Antonim Macierewiczem, a Jarosławem Kaczyńskim przyniosło spostrzeżenie kliniczne: "To sytuacja jak w podziemiu: mieliśmy niektórych ludzi, co do których nie było jasne czy to psychopata czy ubek. Mój brat sformułował taką doktrynę, pół żartem pół serio, że właściwie wszystko jedno." Czy odpowiadając zarazem na pytanie o pozycję Macierewicza w PiS, poseł PO dał do zrozumienia, że ma miejsce "pozycjonowanie" tego nie wiadomo. Niemniej, już samo wnioskowanie, którego znaczenie ma swoją zasadność w behawioryzmie daje się rozumieć przede wszystkim w kategoriach terminologii właściwej służbom specjalnym i szpiegom.

W rankingach etykiet znalazł się Macierewicz także w orbicie zainteresowania ministra spraw zagranicznych, który oznajmił dla TVN24: "Przestrzegam przed tym Frankensteinem politycznym, którego reaktywował Jarosław Kaczyński. (...) Antoni Macierewicz, od kilku dekad jest skrajnie nieprofesjonalny." Przykład romantycznej grozy Radosława Sikorskiego zdaje się być potwierdzeniem słów Stefana Niesiołowskiego co do talentów, które odstają od przeciętnych.


źródła: Superstacja, TVN24, rp.pl

article by Paweł Jankowski

utwór udostępniany na licencji CC3.0

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Być może, że wymiany superlatyw jakie prowadzą między sobą parlamentarzyści przypominają odczytywanie zapisów w języku maszynowym. W takim układzie zalecano by sformatować cały "pierdolnik" i zainstalować system od nowa. Być może wtedy nic by się nie zawieszało tu i ówdzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Drodzy Panowie!
A jakie poglądy ma Stefan Niesiołowski i jak je przedstawia? Jeden wart jest drugiego, z tą tylko różnicą, że jeden jest narzędziem w "łapkach" prezesa, a drugi w "łapkach" premiera.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Psychopata" to dość powszechna opinia o Macierewiczu, wiem co mówię, słuchałem ostatnio prywate wypowiedzi osobistych znajomych tego Pana...
A od siebie dodam link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jest oczywistym faktem że tą katastrofę przeżyły 3 osoby. Przeżyły bo;
1. Jarosław Kaczyński - bo tym razem nie poleciał,
2. Antoni Macierewicz - bo uciekł ruskim,
3, Trzecia osoba jest dalej poszukiwana.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Proszę skończyć ten makabryczny taniec na grobach ofiar katastrofy , to słowa Seremeta .
Epitety kierowane do posła Maciarewicza , pierwszego tancerza są adekwatne do jego teorii.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.