Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25621 miejsce

Niespokojnie podczas Marszu Równości we Wrocławiu

Środowiska LGBT domagały się wprowadzenia ustawy o związkach partnerskich oraz dymisji minister Radziszewskiej. Naprzeciw uczestnikom marszu ruszyła grupa kontrmanifestantów. Dzięki skutecznym działaniom policji nie doszło do zamieszek.

1 z 22 Następne zdjęcie
Zdjęcie: LGBT to skrótowiec odnoszący się do lesbijek, gejów, osób biseksualnych oraz osób transgenderycznych. Fot. Jarosław Jakubczak
LGBT to skrótowiec odnoszący się do lesbijek, gejów, osób biseksualnych oraz osób transgenderycznych. Fot. Jarosław Jakubczak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (33):

Sortuj komentarze:

Ludzie bez zaburzeń seksualnych to mają wspaniałe życie.Najpierw narzeczeństwo potem za jakiś czas ślub w kościele wraz z rodziną z przyjaciółmi zabawa do rana a jeszcze potem poprawiny.Potem przychodzą na świat dzieci a ile radości.I codzienne normalne życie rodzinne mąż, żona, dzieci.Nikt takiego porządku nie zmieni zaczęło się od nastania ludzkości i tak będzie aż do końca.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 25.09.2010 22:45

@Adam Degler - On naprawdę chodzi tak po ulicach..?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 25.09.2010 22:44

>Panu Brzezickiemu małżeństwo pomyliło się z tzw. mniejszościami seksualnymi,
>które zboczenie uznają za normę. Powodzenia zatem.

Panie Paziak, jest pan skrajnym przykładem konserwatyzmu i prawicowych przekonań, dlatego nie spodziewam się po panu zrozumienia dla idei prezentowanych przez tych ludzi (Tęczowych marszów równości sam osobiście nie popieram, żeby było jasne, ale idee owszem). Natomiast jeśli prawdą jest to, co pisze pan na profilu - "Belfer" - to pragnę panu zakomunikować, że "zboczenie" ma inną definicję, jaką pan i ludzie pana pokroju pragną nam wszystkim tu zaprezentować.

Poza tym, zniżając się do pana poziomu, wyjaśnię panu, że homoseksualiści to nie tylko geje. Geje "to robią od tyłu", ale już lesbijki "od przodu". Dziwne, nie? Więc transparenty "Zakaz pedałowania", które łyse głowy starały się upubliczniać nie do końca oddaje istotę homoseksualizmu.
Aluzja do zwierząt również jest nietrafiona. Jako "belfer" na pewno pan wie, że samiec kryjąc samicę skacze na nią "od tyłu", ale swój narząd rozrodczy kieruje ku jej narządowi rozrodczemu. Co to ma wspólnego z gejami? I lesbijkami, których wątki pojawiały się w filmach erotycznych dla HETEROSEKSUALNYCH panów już w latach '80?

I jeszcze jedno. Panie, Paziak, wstydzę się, że z budżetu państwa, do którego spływają moje podatki, otrzymuje pan comiesięczną pensję. Bo skoro masz pan takie przekonania i taką olbrzymią nienawiść do inności, to czego możesz pan nauczyć dzieci w szkole? Na historii nienawiści do Żydów, na wfie umiejętności szydzenia z mniej rozwiniętych fizycznie chłopców. Wstyd mi, że moje państwo panu płaci.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nigdy nie zrozumiem homofobii. A porównywanie homoseksualizmu z zoofilią odrażające. No ale niektórym się pewnie wydaje, że robią coś słusznego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ten w szpilkach naprawdę jest niesmaczny...

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Paweł Paziak. Pan filolog w damskich ciuszkach to postać dobrze znana we Wrocławiu i bohater niejednego artykułu lokalnego GAZu WYBuchowego. Za wszelką cenę chcą z tego pana zrobić od lat frontmana walki LGBT w naszym mieście. Jak widać ogolił na paradę nogi, co nie jest wcale normą.

_________________________ !!! __________________________
"CZYTAĆ komentarze - zanim nie usuną"
(nieoficjalne źródło zbliżone do kręgów moderatorskich na W24)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Julian Zawiczewski
  • Julian Zawiczewski
  • 25.09.2010 21:33

A o separacji p. Łukasz słyszał? Pewno nie...
Nie ma to jak merytoryczna kula w płot.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 25.09.2010 21:11

Mnie zaś żal wszystkich ludzi, którzy złączeni kajdanami sakramentu małżeństwa muszą trwać przez całe życie z niekochaną lub nienawidzoną osobą "bo co bóg złączył człowiek niech nie rozdziela". Nawet, jak mąż okaże się pedofilem, gwałcącym własną córkę, albo jak żona będzie puszczać się z połową miasta, to współmałżonka/współmałżonek nie ma prawa rozerwać tego świętego sakramentu. Ksiądz zawsze powie "że dzieci", "że to wstyd na całe miasto jak się rozstaniecie", "a co na to rodzina". Współczuję tym wszystkim żonom, które muszą wytrzymywać z mężami alkoholikami, tylko dlatego, bo "co bóg złączył człowiek niech nie rozdziela".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja jeszcze polecę swój materiał z tego marszu, który dziwnym trafem w zaraz po publikacji znalazłem dopiero na 3 stronie...

link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Trochę mi żal tych ludzi z takimi zaburzeniami że nie mogą żyć normalnie jak mężczyzna z kobietą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.