Facebook Google+ Twitter

Nietypowa aukcja na WOŚP - można wygrać odmieniony Pałac Kultury!

Ponad 20 tysięcy osób wzięło udział w wielkiej metamorfozie Pałacu Kultury i Nauki. Teraz Pałac Wszystkich Polaków może należeć do zwycięzcy licytacji.

Kto mógł uczestniczyć w akcji Pałac Wszystkich Polaków? Każdy, kto ma konto w serwisie Nasza Klasa. Wystarczyło wejść na stronę akcji, sprawdzić, która część PKiN jest właśnie zmieniana i zlecać, zlecać, zlecać... „Zróbmy wokół rollercoaster!”, „zawiążmy tam szalik kibica”, „a może wybieg dla T-rexów przed wejściem?”

Trzy tygodnie wystarczyły, by Pałac Kultury i Nauki przestał być symbolem przeszłości i stał się Pałacem Wszystkich Polaków na miarę XXI wieku. Oko Saurona zamiast iglicy? Proszę bardzo! Wielka ładowarka adrenaliny zamiast Muzeum Techniki? Czemu nie! Wszystko zależało od uczestników akcji i propozycji zleceń, które najbardziej przypadły im do gustu.

Teraz Pałac Wszystkich Polaków trafi na cel charytatywny. "Dołączamy do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wystawiamy na licytację specjalną makietę Pałacu Wszystkich Polaków" – informuje Monika Wypart z serwisu Oferia.pl, koordynator projektu. Makietę tworzy modelator, który współtworzył wiele projektów na potrzeby teatru, reklamy i telewizji (m. in. makiety scenograficzne Borisa Kudliczki oraz rekwizyty do przedstawień Krystyny Jandy).

Pieniądze z aukcji trafią do Fundacji WOŚP i zostaną przekazane na zakup sprzętu dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. Aby dołączyć do akcji WOŚP i wziąć udział w licytacji Pałacu Wszystkich Polaków wejdź na:
http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=446297

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.