Facebook Google+ Twitter

Nieudana próba rozpędzenia przez policję Marszu Niepodległości

Nieudana próba rozpędzenia przez policję demonstracji/pochodu Marszu Niepodległości z okazji Święta 11 listopada w Warszawie.

Podczas przemarszu Marsz Niepodległości ul. Marszałkowską, na wysokości ul. Żurawiej, w stronę policji zaczęto rzucać racami, petardami, kamieniami, kostkami brukowymi. / Fot. PAP/Jakub Kamiński / Fot. W24Nieudana próba rozpędzenia przez Policję demonstracji/pochodu Marszu Niepodległości z okazji Święta 11 listopada w Warszawie miała miejsce dziś około godz. 16:10, gdy policyjny kordon na ul. Marszałkowskiej wstrzymał przemarsz pochodu. Czoło marszu odpowiedziało racami i okrzykami protestu.

Policja użyła broni (gładkolufowej), gazów i pałek do pacyfikacji demonstracji. Przez megafony policyjne wzywano ekipy dziennikarskie do wycofania się z terenu walk. Część zgromadzonych rozeszła się. Pozostali ponowili marsz. O godz. 16:40 Marsz Niepodległości ruszył ponownie w dalszą trasę. Ma się skończyć pod pomnikiem Romana Dmowskiego przy pl. Na Rozdrożu.

Źródła: za TVP INFO, Polskie Radio, http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-chuligani-kontra-policja-starcia-podczas-swieta-niepodleglos,nId,708824

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (56):

Sortuj komentarze:

@roman koźmiński Cieszy mnie Pańska opinia; wart uwagi jest też w tym kontekście czas dodania materiału tj. Data dodania: 2012-11-11 17:24

Komentarz został ukrytyrozwiń

Maria Kowalska
Szanowna Pani-wysłuchałem to nagranie i z całą stanowczością twierdzę, że manipuluje Pani zasłyszanym słowem przeinaczając je. Chłopiec wyraźnie mówi, że sie zgubił. Dziennikarz zadaje pytania zamknięte a chłopiec potwierdza. Tyle i aż tyle.
Moje pojęcie patriotyzmu znajdzie Pani tutaj link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Arturze, dla mnie nie ma to znaczenia. Dziecko samo się przyznaje do zagubienia się. Rzecz w tym kto za kogo odpowiada i co w tym czasie robił ojciec (lub jak kto woli-matka). Dlaczego ojciec nie chronił dziecka?

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Ireneusz Mosiczuk Rozumiem pańską konsternację. Staram się jednakże ograniczyć do roli czy funkcji obserwatora.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Marek Bachorski-Rudnicki Schlebia mi Pan

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Marika Kowalska - gdyby oddzielono od matki, to byłaby wtedy afera ! Ale od ojca??? Przecież wie Pani w jakim kraju stereotypów żyjemy. Nikt się tym nie przejmie, najwyżej "psy" na ojcu będą wieszac, że na to pozwolił.

Komentarz został ukrytyrozwiń

...W trakcie bijatyki ze strony policji, dziecko oddzielono od ojca...Dalej pani manipuluje. Bijatyka ze strony policji? Oddzielono? A może zagubił się a panującym ferworze bo ojciec realizował własne pojęcie patriotyzmu. J.... policję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Jerzy Fila

Gratuluję tekstu. Umie pan trafić w temat. 6 zdań, 56 komentarzy+ten.

Komentarz został ukrytyrozwiń

pani Mario mnie nie interesuje co on mówi. Ja pytam o odpowiedzialność ojca!!! Ja pytam co on tam w takim momencie robił!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Marika Kowalska Dzisiaj 10:56
Nie zawsze jak wiedzą wszyscy. Odsyłam do komentarza poniżej. Co to dziecko robiło tam podczas akcji policji? Dlaczego rodzice nie uciekali stamtąd? Chyba że mieli w tym interes. Jaki? Zadymiarski odpowiadając jednym słowem. To dziecko winno jak najszybciej odbyć rozmowę z psychologiem. To co przeżyło nie pozostanie bez wpływu na jego osobowość.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.