Facebook Google+ Twitter

„Niewidzialna” rzeczywistość na zdjęciach?

Czasem, gdy oglądamy wykonane przez nas zdjęcia, okazuje się, iż jest na nich „coś”, czego być tam nie powinno. Dziwne, kuliste obiekty, energie itp. Tak właśnie było i w tym przypadku. Autorką tych fotografii jest czytelniczka z Olsztyna.

Większość z nas żyje w przekonaniu, że istnieje tylko to, co widzimy gołym okiem, to, czego możemy dotknąć, zmierzyć, zbadać i opisać. Niektórzy nie chcą nawet dopuścić do siebie myśli, iż oprócz tego całego materializmu istnieje coś więcej. Ukryta rzeczywistość. Potrafią ją dostrzec nieliczni ludzie obdarzeni niezwykłą wrażliwością, osoby sensytywne i media.

Wiemy jednak także, że ów niewidzialny gołym okiem świat można zarejestrować na zdjęciach lub filmach. To są fakty, a przykładów można by przytaczać bez liku...

Zdjęcia, które prezentujemy wykonane zostały 22 czerwca 2006 roku w miejscowości Gołogóra pod Olsztynem. - Były urodziny mojej kumpeli i postanowiłyśmy nocą się powygłupiać i porobić jakieś zdjęcia na jej polu. Było nas tam 3, ale tych dziwnych obiektów nie było widać gołym okiem, dopiero na zdjęciach powychodziły – opisuje Beata, 24-letnia studentka filozofii.

Autorka relacji od dawna interesuje się fenomenem UFO oraz szeroko pojętą tematyką nieznanego. - Jeszcze dodam, że akurat my obie interesujemy się zjawiskami UFO, ja od dziecka, sama nie wiem, czemu, po prostu zawsze wiedziałam o ich istnieniu. Wtedy akurat miałyśmy wzmożone dyskusje i przemyślenia na temat obcych cywilizacji – mówi.

"Nie byłyśmy tam same..."

- Na pierwszym zdjęciu po lewej stronie zaraz obok mnie widać jasny mały obiekt w kształcie jakby dziecięcego bąka, po powiększeniu widać, że ma podstawę i jest symetryczny.

Powiększenie obiektu. /Olympus SP - 500UZ 6,0 mega pixeli/. / Fot. Marcin Mizera

Na drugim zdjęciu również po lewej są jakieś dwie nakładające się na siebie kulki.

Powiększenie obiektów. / Fot. Marcin Mizera

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

nieciekawe, nie umiejętnie zrobione zdjęcie prowadzi właśnie do takich efektów. I wychodzi to przeważnie na zdjęciach nocnych gdzie bardzo łatwo o refleks świetlny (chociażby z lampy błyskowej).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.