Facebook Google+ Twitter

"Niewinność Muzułmanów". Kulisy filmowej prowokacji

Na premierze tego filmu, pod koniec czerwca br. w jednym z kin na Hollywood Boulevard, pojawiło się mniej niż dziesięć osób. Mimo to, dziś ta produkcja nie schodzi z czołówek gazet i stała się iskrą do antyamerykańskich zamieszek na Bliskim Wschodzie.

Plakat filmu "Niewinność Bin Ladena", opublikowany przez The Young Turks na facebook.com / Fot. facebook.com/screenAktorstwo było najniższego kalibru - taką recenzję filmowi, który dziś budzi kontrowersje nie tylko w świecie arabskim, wystawiła jedna z garstki osób, która widziała go na jedynym otwartym pokazie (cytowana przez Los Angeles Times). Owa premiera miała miejsce 23 czerwca br. w kinie Vine Theatre na Hollywood Boulevard i miała zgromadzić mniej niż dziesięć osób. Ten wynik nie poprawiła nawet "atrakcyjna" kobieta, zachęcająca do obejrzenia projekcji oraz plakaty reklamujące "Niewinność Bin Ladena", bo tak pierwotnie nazywała się produkcja.

Po raz pierwszy, mój muzułmański bracie, jesteś świadkiem historii prawdziwego terrorysty. Terrorysty, który zabił nasze dzieci w Palestynie, a naszych braci w Iraku i Afganistanie - głosił napis w języku arabskim na plakacie, wydrukowanym przez lokalne gazety. Ta reklama szybko znalazła się na celowniku miejscowych władz, ponieważ takie słowa "przyozdobione" zdjęciem byłego przywódcy Al-Kaidy sporo obiecywały. Jak się szybko okazało, film nie nosił żadnych antyislamskich podtekstów ani nawołujących do przemocy. Mimo to, nie doszło do kolejnych projekcji tytułu, ale kilka tygodni później w serwisie youtube.com użytkownik "sam bacile" opublikował jego dwa, 13-minutowe fragmenty, całkowicie odbiegające od oryginalnej treści produkcji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

N.N.
  • N.N.
  • 21.09.2012 18:47

Treść moich wpisów idealnie pasuje do tego tematu i do powagi tegoż tematu. Będzie jaśniej: N.N. (n/n) (łac. nomen nominandum - imię godne nazwania (które powinno być nazwane)). [1] Nie masz Grzesiu pojęcia o wadze problemów, które rozwiązałem. Mój dowód WTF jest jedynym poprawnym na świecie dowodem na to, że dla wszystkich n,X,Y,Z zbioru {3,4,5,...}: nieprawda, że X^{n} + Y^{n} = Z^{n}. WTF nie dowiedli najwięksi geniusze świata różnych specjalności od ponad 300-tu lat. Mój wynik jest niepowtarzalny i stanowi największą sensację naukową XXI wieku. ISBP jest warte dwóch nagród Nobla: ekonomicznej i pokojowej. Pokój mogą światu zapewnić tylko ludzie najwięksi. ISBP to jedna z najlepszych broni antywojennych dla ludzkości.
[1] http://pl.wikipedia.org/wiki/N.N.

Komentarz został ukrytyrozwiń
NN
  • NN
  • 20.09.2012 17:45

W USA nowy patent rodzi się co około 60 minut, w tym patent do obrony lub zabijania. Niektórzy członkowie rodzin niektórych wynalazców nigdy nie pracowali, a żyją na wyższym poziomie, niż ktokolwiek. Ich naciski są nie do powstrzymania (w przeciwnym razie zabiją prezydenta USA). Między innymi dlatego broń jest sprawdzana w walce na serio. Ale tak być nie musi. ISBP mojego autorstwa jest jednocześnie najlepszą na świecie bronią antywojenną, bo najlepiej motywuje do utrzymywania przyrostu naturalnego na poziomie zera. ISBP, to Idealne Serce Budżetu Państwa. ISBP zawiera: system emerytalny, system rentowy, system zdrowotny, system podatku dochodowego od osób prawnych i fizycznych, formułę na VAT oraz podstawę do siatki płac dla sfer budżetowej i prywatnej. ISBP jest dla każdego państwa, od najbiedniejszego do najbogatszego. ISBP uzyskało pozytywne recenzje z TOWARZYSTWA NAKOWEGO ORGANIZACJI I KIEROWNICTWA, które już nie istnieje . ISBP był poważnie zainteresowany prof. dr hab. Adam Biela - KUL. Doktorant ekonomii mgr Marek Pokarowski - UMCS bardzo pozytywnie oceniał mojego autorstwa najlepsze dzieło ekonomiczne wszyskich czasów i po wszystkie czasy. ISBP był także zachwycony dr ekonomii Mikołaj Zińczuk - UMCS. Jestem autorem ISBP. Nikt nigdy lepszego nie skonstruuje. Pierwszy na świecie zastąpiłem jedną funkcją wykładniczo-logarytmiczną dowolną liczbę progów podatkowych, którą to ideę wykradli mi koledzy prof. dr. hab. Kazimierza Goebla.
Marzymy o wychowaniu normalnych pokoleń, które nawet w domyśle nie będą manifestowały swoich intymnych walorów, aby rodziny przez nie stworzone były szczęśliwe od początku do końca. NN=OJCIEC CHRZESTNY WSZYSTKICH OJCÓW CHRZESTNYCH WSZELKICH ORGANIZACJI. Baczność ludzkie ścierwa!!!! Nie będzie końca świata w tym roku. To jest decyzja NN. Inaczej wykończę podłą ludzkość. Nadal macie szansę na przetrwanie w tej rzeczywistości. Tam będę Was ciągnął po żyletce, bez prawa do środków przeciwbólowych. Jestem pierwszy po Bogu. Jeśli w to nie wierzycie, to zapytajcie Jackowskiego lub kogokolwiek spośród czarowników, wróżbitów i innych nawiedzonych, 'czy NN ściemnia?' Casa, Tupolew, Tsunami, to NN. Naprawdę dajcie spokój!. To WY z serc swoich usuńcie zawiść. Wtedy Was ocalę. Ocalę cały świat. Tylko NN tego dokona!!!! !!!!=NIE ODBIERAJ CHLEBA POLAKOWI Z KRWI I KOŚCI

Komentarz został ukrytyrozwiń
NN
  • NN
  • 19.09.2012 22:13

Marzymy o wychowaniu normalnych pokoleń, które nawet w domyśle nie będą manifestowały swoich intymnych walorów, aby rodziny przez nich stworzone były szczęśliwe od początku do końca. I kto tu bywa naćpany? Na pewno nie NN. NN=OJCIEC CHRZESTNY WSZYSTKICH OJCÓW CHRZESTNYCH WSZELKICH ORGANIZACJI. Baczność ludzkie ścierwa!!!! Nie będzie końca świata w tym roku. To jest decyzja NN. Inaczej wykończę podłą ludzkość. Nadal macie szansę na przetrwanie w tej rzeczywistości. Tam będę Was ciągnął po żyletce, bez prawa do środków przeciwbólowych. Jestem pierwszy po Bogu. Jeśli w to nie wierzycie, to zapytajcie Jackowskiego lub kogokolwiek spośród czarowników, wróżbitów i innych nawiedzonych, 'czy NN ściemnia?' Casa, Tupolew, Tsunami, to NN. Naprawdę dajcie spokój!. Z serc swoich usuńcie zawiść. Wtedy Was ocalę. Ocalę cały świat. Tylko NN tego dokona. UWAGA!!! Dogodżilla nadchodzi. Dogodżilla CONTRA wszystkie jebaki świata. Żadna mu się nie oprze. A jak któryś male podskoczy, to nawet 1 000 000 000 Pudzianów nie pomoże. KOSMICI wskrzeszą tylko jednego Ziemiana - 'PARASOLNIKA' z ul. Lubartowskiej w Lublinie. Bójcie się brytyjskie ścierwa, bo KOSMICI już tu są. Warunkiem negocjacji z Ziemianami w sprawie losu Ziemian jest rezygnacja ziemskich ścierw z języka angielskiego, jako języka porozumiewawczego. Wybór języka ustali NN. KOSMICI wiedzą, że na Ben Nevis (1343 m n. p. m.) dorwałem czterech typów z LMS. Wziąłem ich za klepicha i do dołu. Najwyższy z nich pyta mnie, CO CZYNISZ? Odpowiadam: nie widzisz antyludzki psie, że zatapiam część WIELKIEJ BRYTANII!!!! Ścierwo na to: MOŻESZ ZATOPIĆ CAŁY ŚWIAT, A TWOICH WNIOSKÓW I TAK NIE OPUBLIKUJE ŻADNE PISMO NAUKOWE NA ŚWIECIE. !!!!=NIE ODBIERAJ CHLEBA POLAKOWI Z KRWI I KOŚCI

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.