Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19158 miejsce

Niewybuch został zneutralizowany

Pociskiem artyleryjskim, groźną pamiątką z okresu II wojny światowej, przypadkowo znalezionym w kompleksie leśnym Stasinów/powiat radzyński/zajęli się policjanci, a następnie saperzy z Chełma.Niewybuchy stanowić mogą śmiertelne zagrożenie.

 / Fot. Jerzy KirzyńskiDyżurny Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu został poinformowany, że w ściółce leśnej leży przedmiot przypominający niewybuch.

- Na miejsce skierowany został policjant z grupy rozpoznania minersko-pirotechnicznego, który potwierdził zgłoszenie –  / Fot. Archiwum KWP Lublininformuje rzeczniczka KPP Radzyń Podlaski asp. Barbara Salczyńska-Pyrchla. - Uznał, że jest to pocisk artyleryjski wraz z zapalnikiem.

Mundurowi zabezpieczyli znalezisko do czasu przybycia patrolu rozminowania z Jednostki Wojskowej w Chełmie.

 / Fot. Jerzy Kirzyński- Apelujemy o ostrożność i przypominamy, że niewybuchów nie należy dotykać czy też próbować przenosić -  / Fot. Archiwum KPP Radzyń Podl.dodała asp. Barbara Salczyńska-Pyrchla. - Ważnym jest również, aby do czasu przybycia właściwych służb, miejsce odnalezienia niewypału bądź niewybuchu zabezpieczyć przed dostępem osób nieświadomych zagrożeń.


Zobacz także:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.