Facebook Google+ Twitter

Niezadowolony klient firmy Apple (wideo)

Sporej dawki emocji dostarczył jeden z klientów salonu Apple w Dijon we Francji. Mężczyzna, którego obecność w sklepie nie wzbudzała jakichkolwiek podejrzeń, nagle zaczął niszczyć produkty eksponowane na sprzedaż.

 / Fot. CC0 Public DomainSporej dawki emocji dostarczył jeden z klientów salonu Apple w Dijon we Francji. Mężczyzna, którego obecność w sklepie nie wzbudzała jakichkolwiek podejrzeń, nagle zaczął niszczyć produkty eksponowane na sprzedaż.

Na poniższym filmie widać brodacza w ciemnych okularach, który metodycznie roztrzaskuje kolejne iPhone'y i inne urządzenia. Kłopotliwy jegomość posłużył się kulą do gry w bule.

Prezentowane ujęcia zostały nakręcone przez osobę postronną. Sam sprawca demolki nie wydawał się być speszony obecnością kamer, chętnie pozował i udzielał wypowiedzi z których wynikało, iż czuje się pokrzywdzony przez Apple jako klient amerykańskiej korporacji.

"Apple jest firmą, która pogwałciła prawa europejskich konsumentów. Odmówili mi zwrotu gotówki" - oznajmił niezadowolony mężczyzna - "Powiedziałem im: 'Oddajcie mi moje pieniądze'. Powiedzieli: 'Nie'."

Zniszczonych zostało kilkanaście urządzeń, zanim wkroczyła ochrona. Można domniemać, że widok brodatego mężczyzny, który ze stoickim spokojem dokonuje spustoszenia, wpierw wywołał obawy o zaczątek akcji terrorystycznej. Skończyło się na zamieszaniu i próbie ucieczki zagniewanego klienta.

Szkody oszacowano na dziesiątki tysięcy euro.

Póki co, Apple nie chce komentować zaistniałego przypadku.


źródło: Independent

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.