Facebook Google+ Twitter

NIEZAPOMNIANE PLECIONKI

Niezwykła wystawa Jolanty Surmy w Warsztacie Warszawskim na Placu Konstytucji 4.

 / Fot. Monika Gierszewska22 września 2014 roku o godzinie 18.00 w Warsztacie Warszawskim na Placu Konstytucji 4 odbyło sie otwarcie wystawy Pani Jolanty Surmy pt. Niezapomniane plecionki. Spotkanie rozpoczęło się pokazem teledysku pt. "Sploty" w wykonaniu grupy KliMagJa (zachęcamy do obejrzenia materiału na stronie www.facebook.com/KliMagJa ). Niesamowita atmosfera udzielała się wszystkim gościom, a niespodzianka przygotowania przez organizatorów pozwoliła zmierzyć się przybyłym miłośnikom sztuki z nie łatwym, acz bardzo przyjemnym, wyplataniem różnych wzorów ze... właśnie, co to właściwie jest makrama, jak artystka zainteresowała się tą sztuką i jak trafiła do Warszawy z oddalonej o 400 km miejscowości? Zapraszam do wysłuchania wywiadu z Jolantą Surmą.
Wystawa odbywa się dzięki gościnności Warsztatu Warszawskiego, ale głównym organizatorem jest Pani Ludmiła Piechowska, Prezes Fundacji Diamentowy Głos .
Kilkanaście przepięknych prac wykonanych techniką makramy będzie można oglądać do 19 października (wstęp wolny). W tym dniu artystka będzie prezentowała swoją książkę pt. "Makrama - kwiaty sznurkiem wyplatane".
Wszystkich chętnych zapraszamy także na bezpłatne warsztaty, które odbędą się 18 października dla dzieci i 19 października dla dorosłych (od 10.00 do 13.00 i od. 15.00 do 18.00). Zapisy pod numerem telefonu 606 44 72 72.

Tomasz B.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.