Facebook Google+ Twitter

Niezbadane tajemnice systemu telemetrycznego

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2008-10-14 19:04

Rainer jest producentem telewizyjnym, który ma wszystko: ogromną pensję, luksusowy dom, piękny samochód i jeszcze piękniejszą dziewczynę. Wspiął się na sam szczyt dzięki najgłupszym i najbardziej wulgarnym programom telewizyjnym. W jego najnowszym hicie mężczyzna zdobywa ojcostwo, jeśli jego plemnik wygra w mikroskopijnym wyścigu do komórki jajowej.

Kadr z filmu / Fot. materiały prasowePewnego dnia tajemnicza kobieta z ogromną prędkością uderza w samochód Rainera. Wtedy bogaty producent doznaje nagłego olśnienia. Zamierza wyprodukować inteligentny i prowokujący do myślenia show w prime timie. Program okazuje się klapą. Zdruzgotany wynikami oglądalności, Rainer postanawia porzucić swoją pracę i dowiedzieć się więcej o systemie telemetrycznym, który zawsze plasuje na samym szczycie rankingów oglądalności obrażające ludzki intelekt produkcje telewizyjne.

Razem z piękną Pegah (Elsa Schulz Gambard) oraz brygadą bezrobotnych wyrzutków społeczeństwa Rainer postanawia udowodnić światu spisek, zawiązany wokół skrzynek telemetrycznych montowanych w wybranych domostwach w celu mierzenia oglądalności telewizyjnej.

Zdeterminowani, by walczyć z ogłupiającą telewizją, wymyślają podstępny plan, by zainteresować społeczeństwo programami kulturalnymi. Ale szefowie stacji, którzy żyją z ludzkiego zapotrzebowania na głupotę, nie zamierzają stracić tego, co budowali przez lata...

Wiadomości24.pl są patronem filmu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.