Facebook Google+ Twitter

Nieźli krewniacy są z policjantów

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2006-09-10 17:27

Policjanci z Radomska cyklicznie biorą udział w akcjach oddawania krwi. Tak się stało i tym razem. Stróże prawa oddali prawie 10 tysięcy mililitrów krwi.W akcji oddawania krwi wzięły udział także policjantki / Fot. Sztab Prasowy KPP w Radomsku Specjalny ambulans z urządzeniami do pobierania krwi zaparkował przed komendą radomszczańskiej policji. Na jej oddanie zdecydowało się 21 osób – policjantów i pracowników cywilnych Komendy Powiatowej Policji. – łącznie pobrano 10 litrów.

– Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami zebrana podczas akcji krew została przeznaczona na potrzeby Szpitala Powiatowego w Radomsku dla ratowania życia ofiar wypadków zaistniałych na terenie powiatu radomszczańskiego – opowiada Bogdan Bałut, prezes Zarządu Klubu HDK radomszczańskiej komendy.

W akcji oddawania krwi wzięły udział także policjantki / Fot. Sztab Prasowy KPP w Radomsku Akcja odbyła się pod patronatem Europejskiej Fundacji Honorowego Dawcy Krwi z siedzibą w Warszawie w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej „KREWNIACY” – promującej ideę Honorowego Krwiodawstwa.

Dotychczas podczas przeprowadzonych na terenie KPP w Radomsku pięciu akcjach pobierania krwi od honorowych krwiodawców oddano łącznie 41,5 litrów krwi, a w akcjach wzięło udział 95 policjantów, pracowników cywilnych KPP w Radomsku oraz mieszkańców Radomska.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.