Facebook Google+ Twitter

"Nieznane zdjęcie" Tuska i Putina na okładce tygodnika "W Sieci"

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2013-10-27 02:24

Na okładce nowego numeru tygodnika "W Sieci" znajduje się zdjęcie, na którym znajduje się Donald Tusk oraz Władimir Putin. Premier Tusk zaciska pięści, Putin uśmiecha się. Zdjęcie miało zostać wykonane 10 kwietnia 2010 roku.

 / Fot. okładka Fotografia przedstawia premiera Donalda Tuska, który z zaciśniętymi pięściami patrzy na ówczesnego premiera Rosji Władimira Putina. Obaj wyglądają, jakby uśmiechali się do siebie.

Pod zdjęciem znajduje się podpis: Premier Donald Tusk tuż po tragicznej śmierci prezydenta Lecha Kaczyńskiego i polskiej elity. Kiedy poznamy prawdę?

Czytaj także: Prawica na Twitterze o okładce "W Sieci": Tusk to gangster

Nowy numer "W Sieci" ukaże się w poniedziałek. Dopiero wtedy będzie wiadomo, o jaką prawdę chodzi wydawcom. Bez wątpienia okładka sugeruje, że premier polskiego rządu cieszył się ze śmierci Lecha Kaczyńskiego już w dniu katastrofy smoleńskiej. Cieszył się przed obiektywami fotografów.

Prawdopodobnie chodzi o utrwalenie przekonania, że polski rząd we współpracy z Rosją zamordował polskiego prezydenta. Po katastrofalnych wpadkach zespołu Macierewicza, jakie obserwowaliśmy w ciągu ostatnich dni należy podtrzymać wiarę w zamach wśród stałego elektoratu PiS. Tylko czy takie metody są etyczne?

Na profilu "W Sieci" na Facebooku, gdzie umieszczono okładkę poniedziałkowego numeru można przeczytać m.in. takie komentarze:

"ryszawy smieć i CAR",

"Obaj panowie się cieszą: wymordowali elitę polskiego narodu, a winę zwalili na pilotów. Ich propagandę rozsiewają zaprzęgnięci zdrajcy, co tylko Targowicą można nazwać. Zdrada i mord. Obaj zapłacą",

"Skandal ONI naprawdę się cieszą !!!!!!!!!!!!!",

"Wygląda, jakby mówił: - dobra robota, władimir... Przypomniał mi się filmik z Donkiem i Bronkiem śmiejącymi się nad trumnami...",

"Już niedługo ryża menda zawiśnie.....",

"Nazwać ich skur...synami to byłby komplement",

"Tego nikt z nas nie miał widzieć - złamanej Brzozy 5 IV 10 też",

"Niby wiedziałam, ale jednak... szok
Jaki nieostrożny ten Tusk, myślał, że nikt nie sfotografuje...".

Pojawiają się również takie komentarze: "Ale manipulacja, taki grymas to mozna zlapac na kazdym pogrzebie. Nic to nie dowodzi, dokladnie nic".


AKTUALIZACJA

http://fakty.interia.pl/galerie/swiat/tusk-i-putin-w-smolensku-zdjecie,iId,1008202,iAId,71772#1008203 / Fot. print screen / interia.plZdjęć z momentu oglądania miejsca katastrofy przez Donalda Tuska jest bardzo wiele. Widać na nich, że premier miał czerwone oczy, płakał. Na zdjęciu obok oprócz premiera Tuska znajduje się polski tłumacz (mężczyzna w krawacie w paski) i pracownik BOR. Ten sam tłumacz znajduje się na filmie poniżej oraz na okładce "W Sieci" - za Władimirem Putinem. Przebieg katastrofy tłumaczy rosyjski minister ds. sytuacji Siergiej Szojgu.

Dwaj premierzy wspólnie złożyli tam wiązanki kwiatów. Tusk uklęknął na chwilę przy szczątkach maszyny. Putin stał obok niego; przeżegnał się, po czym serdecznie objął polskiego premiera - czytamy w opisie zdjęcia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (44):

Sortuj komentarze:

To zdjęcie jest prawdziwe, czyli nie jest fotomontażem.
Intencja publikacji, kontekst w określonej sekwencji oraz interpretacja też są prawdziwe.
Obnażają podłość reżysera tej "akcji"...
To mniej więcej tak, jakby wyraz ulgi na twarzy wdowca świadczył o zamordowaniu żony.
Po pierwsze ulga jest wieloznaczna, po drugie łączenie jej z aktem zbrodni świadczy o łączącym...
Kolejny obciach i nic więcej. :(

Komentarz został ukrytyrozwiń

A Panu przydałby się kubeł zimnej wody na głowę

Komentarz został ukrytyrozwiń

To gdzie to zdjęcie zrobiono ?? Na Hawajach czy może w RPA???
Widzę że ze strachu zaczyna się wszystkim we łbach kićkać!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wygląda na to, że zdjęcie jest rzeczywiście autentyczne. Tyle, że nie z opisywanej wizyty.
Podobnie jak Pan Roman uważam, że sprawa powinna znaleźć się w sądzie. Traktowanie obywateli przez polityków i media jako bezrozumne małpy, mogło by się już skończyć jakimś dosadnym przykładem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wrzeszczą ,plują na Karnowskich ,straszą ,odgrażają się ale nie oddają sprawy do sądu - a dlaczego??? No bo zdjęcie jest prawdziwe!! A gdyby sąd potwierdził że zdjęcie jest prawdziwe no to by było po Tusku i sprawa przybrała by wymiar katastrofy.
Najlepiej jest gonić króliczka w nieskończoność tak by go nie złapać!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zdjęcie pozostanie atrakcją prawicy . Zmontowane , kiedy zrobione [ w Katyniu ] . na której wizycie ? Opatrzność czuwa !
Tadeusz Mazowiecki do końca pokazał klasę . Odszedł w dniu kiedy media miały omawiać owe podpisane prowokacyjnie zdjęcie .
I co ? w Sieci - tyle roboty na darmo . Prawie cała Polska i świat mówią o NIM ,

Komentarz został ukrytyrozwiń

Widzę że tylko fotomontaże są dobrymi zdjęciami ,bo prawdziwe zdjęcie to już skandal i obraza majestatu!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Widze tu samych ekspertów od obróbki graficznej. Zapominacie, że na miejscu były kamery a przy okazji jakieś oświwtlenie.

Panie Arturze, lis przebiera Macierewicza za taliba, stawia dziecko twarzą na wysokości krocza księdza i podobne "wyrazy artystyczne" ustawia na okładce. Tu jest chociaż normalne zdjęcie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 27.10.2013 21:56

Oczywiście, nie sposób. Ale w ciemności fotoreporterzy robili zdjęcia z lampą błyskową. Na zdjęciu nie widać światła z lampy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie sposób zdjęcia porównać do filmu. Natomiast na fotce nie pasuje mi gra cieni

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.