Facebook Google+ Twitter

Niezwłocznie o emeryturach pomostowych

Zakład Ubezpieczeń Społecznych uruchomił nową usługę. Przedsiębiorcy opłacający składki na Fundusz Emerytur Pomostowych i wszyscy zainteresowani emeryturami pomostowymi, mogą drogą elektroniczną zwrócić się do ZUS z prośbą o pomoc.

Nowa usługa elektronicznych zapytań w kwestiach emerytur pomostowych dostępna jest już od 1 kwietnia na portalu internetowym e-inspektorat.zus.pl. Zastąpiła dotychczas dostępną dla klientów skrzynkę mailową fep@zus.pl.

Nowa usługa, jak i uprzednio działająca skrzynka mailowa uruchomione zostały z myślą o płatnikach składek, którzy mają szereg wątpliwości co do konieczności opłacania składek na FEP. Jednak, poza przedsiębiorcami zapytania mogą kierować do ZUS również osoby zainteresowane samymi emeryturami pomostowymi. Nowa usługa elektronicznych zapytań jest dostępna dla wszystkich, którzy zarejestrują się w serwisie e-inspektorat. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu powinni oni przejść na Elektroniczną Salę Obsługi Klientów, gdzie wybierając właściwą grupę tematyczną mogą zadać nurtujące ich pytanie. Odpowiedź zostanie udzielona niezwłocznie, a zainteresowany dowie się o tym za pośrednictwem swojej poczty elektronicznej. Wszystkie zadane pytania i udzielone odpowiedzi będą opublikowana w serwisie, stanowiąc tym samym swego rodzaju poradnik.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.