Facebook Google+ Twitter

Niezwykłe kompetencje ekspertów zespołu Macierewicza. Nokaut?

Na stronie internetowej „Gazety Wyborczej” ukazał się dzisiaj artykuł, w którym ujawniono fragmenty zeznań ekspertów z tzw. zespołu Antoniego Macierewicza, które złożyli podczas przesłuchania w Prokuraturze Wojskowej.

Na stronie internetowej „Gazety Wyborczej” ukazał się dzisiaj artykuł, w którym ujawniono fragmenty zeznań ekspertów z tzw. zespołu Antoniego Macierewicza podczas przesłuchania w Prokuraturze Wojskowej.
Przypomnę, iż w skład tego zespołu wchodzili parlamentarzyści należący do Klubu Prawa i Sprawiedliwości oraz osoby spoza Sejmu, które miały pełnić rolę ekspertów.
Artykuł „Gazety Wyborczej” uzmysławia, że przesłuchanie ekspertów w Prokuraturze Wojskowej nie spowodowało przełomu w ustaleniu przyczyn katastrofy smoleńskiej. Albowiem nikt z grona specjalistów, wchodzących w skład zespołu Macierewicza, nie przedstawił żadnych dowodów, które potwierdzały ich ustalenia i – bądź, co bądź szokujące - wnioski. Co więcej, przesłuchanie ujawniło poziom kompetencji ekspertów, którzy są autorami teorii o smoleńskim zamachu.
Okazuje się, iż jeden z nich od dziecka interesował się lotnictwem oraz sklejał modele samolotów. Drugi widział kiedyś wybuch - w szopie. A trzeci, jako pasażer statków powietrznych obserwował jak zachowują się podczas lotu skrzydła samolotu.
Zainteresowanych tym tematem zachęcam do skorzystania z poniższego linku:

http://www.wyborcza.pl/1,75478,14617664,Jak_eksperci_Macierewicza_skompromitowali_sie_w_prokuraturze.html

Antoni Macierewicz bardzo energicznie zareagował na artykuł Agnieszki Kublik. Poinformował, iż złoży do prokuratury doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez rzecznika Prokuratury Wojskowej kapitana Marcina Maksjana oraz jego współpracowników. Zdaniem Macierewicza są oni odpowiedzialni za bezprawne ujawnienie tajnych informacji związanych ze śledztwem w sprawie katastrofy w Smoleńsku.

http://www.wpolityce.pl/wydarzenia/62700-tylko-u-nas-bedzie-doniesienie-po-publikacji-gazety-wyborczej-macierewicz-dla-wpolitycepl-sledczy-wykorzystali-materialy-do-gry-politycznej

Z kolei Piotr Pszczółkowski, pełnomocnik części rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej, twierdzi, że publikacja Agnieszki Kublik jest „haniebna” i „zmanipulowana”. Albowiem, zdaniem pana mecenasa, przytaczane w niej fragmenty zeznań są wyrwane z kontekstu.

http://www.stefczyk.info/publicystyka/opinie/pszczolkowski-tekst-ordynarnie-zmanipulowany,8558146633

Czy opublikowany w „Gazecie Wyborczej” artykuł Agnieszki Kublik doprowadzi do nokautu zespołu parlamentarnego Antoniego Macierewicza? Czy jesteśmy świadkami początku końca teorii o zamachu na prezydencki samolot 10 kwietnia 2010 roku?


***

Nieopublikowane w serwisie Wiadomości24 teksty publicystyczne mojego autorstwa, znajdą Państwo na moim blogu, pod adresem http://www.zbigniew-stefanik.blog.pl/ oraz na portalu Salon24, na stronie http://www.zbigniewstefanik.salon24.pl/. Serdecznie zapraszam do ich lektury i merytorycznej dyskusji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Z czym ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wicie Arciszewski - powiem Wom tak - otóż całkowicie mijocie się z prowdą !!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Według Macierewicza to oczywisty spisek. Wszystko co burzy jego wersję katastrofy jest spiskiem. Proste i jasne.
Ekspercie okazali się amatorami ? To spisek !

Inna sprawa to przeciek z prokuratury.
Sam Pan Antoni wciąż grzmiał , że społeczeństwo powinno być na bieżąco informowane o nowych ustaleniach śledztwa. A teraz protestuje...hmmmmmm..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Po przecieku do mediów częściowych protokołów z przesłuchań " ekspertów' "Prokuratura Wojskowa postanowiła ujawnić je w całości.
Do mediów protokoły zaniósł jeden z członków rodziny mający wgląd w akta.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.