Facebook Google+ Twitter

Niezwykle udany XXIX Międzynarodowy Bieg Uliczny w Szczecinku

Zawodnicy z Kenii, Etiopii, Ukrainy, Białorusi, Niemiec, Anglii i Polski uczestniczyli w biegu ulicami Szczecinka. Wśród 326 uczestników głównego biegu (na 10 kilometrów) na liście startowej widniały nazwiska zawodniczek z Czarnego.

Szczecinek. Start XXIX Międzynarodowego Biegu Ulicznego / Fot. Piotr Zabrocki z Czarnego22 kwietnia w Szczecinku odbył się XXIX Międzynarodowy Bieg Uliczny-Memoriał Winanda Osińskiego.

Warto wspomieć, że Winand Osiński był pierwszym olimpijczykiem ziemi Międzynarodowy Bieg Uliczny w Szczecinku - na prowadzeniu z nr 137 Martin Mukule z Kenii / Fot. Piotr Zabrocki z Czarnegoszczecineckiej. Reprezentował Polskę na Igrzyskach Olimpijskich w Helsinkach w 1952 roku. Dwukrotny Mistrz Polski w maratonie, zawodnik Unii-Darzbór Szczecinek.

Wśród 326 uczestników głównego biegu (na 10 kilometrów) na liście startowej widniały nazwiska zawodniczek z Czarnego.Z numerem 74 zawodniczka z Czarnego- Pani Mariola Przednówek / Fot. Piotr Zabrocki z Czarnego

Z numerem 74 wystartowała Pani Mariola Przednówek, 229 Pani Ewa Przygucka, a z 224 Pani Tatiana Chrząszcz.

Na uwagę zasługuje również fakt, że w kategorii uczniowie szkoły podstawowej (w biegach mlodzieżowych) wystartowała Anna Maria Zabrocka.

Zwycięzcą głównego biegu został Martin Mukule z Kenii.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.