Facebook Google+ Twitter

Niezwykłości Jesień 2008, czyli w zdrowym ciele, zdrowy duch

Niekonwencjonalne lecznictwo, przepowiadanie przyszłości, zdrowotne mikstury, talizmany szczęścia, oraz wiele więcej, zobaczyć można było na kończących się dzisiaj Wrocławskich Spotkaniach Zdrowia, Wróżb i Medycyny Niekonwencjonalnej.

1 z 20 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Nikt nie miał wątpliwości, co tu się odbywa. Fot. Mariusz Wójcik
Nikt nie miał wątpliwości, co tu się odbywa. Fot. Mariusz Wójcik

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

+ JAK GRZESZYĆ, TO NA CAŁEGO! Ale najpierw warto jednak choć chwilę oddać się zdrożnej zadumie i na proste pytanie odpowiedzieć: Czy wszelkie dobra Natury, którymi Stwórca nas hojnie obdarował powinny być dla każdego dostępne na wyciągnięcie ręki, czy też lepiej będzie, by ktoś ich dystrybucją fachowo pokierował?
Wiadomo, że Bóg jest zawsze bardzo zajęty, bo we Wszechświecie spokoju nigdy nie ma. A to jakaś nova wybuchnie, albo bunt powstanie wśród galaktyk, albo się Mars do Wenus zbliży niebezpiecznie i trzeba zgorszeniu zaradzić. Słowem, człowiek jest osamotniony i musi sam sobie poradzić, nawet z tak trudnym problemem, jak podział Natury. Ale człowiekowi nie potrzeba wiele, by wziął sprawy w swoje ręce. Wystarczy, by żona mężowi do uszka szepnęła, że tam niedaleko zna takie miejsce, w którym diamenty leżą bez opieki niczyjej i wystarczy tylko kilka razy łopatą obrócić, aby potem już żyć ponad stan i dzieciakom coś fajnego kupić pod choinkę. Gdy mąż takie słowa usłyszy, to niedowierza z początku, bo kobiety lubią czasami fantazjować nad miarę, ale gdy poletko odwiedzi to mu w głowie myśl nagła świta, że teren należy co prędzej ogrodzić wysokim płotem i tablicę postawić z napisem „Private”. I takim oto prostym sposobem Natura w krótkim czasie stała się własnością prywatną, do której dostępu ogólnego nie ma.
Dlatego, póki jeszcze nie jest za późno, biegnę co tchu coś upolować z tych resztek Natury, które jeszcze pozostały do przejęcia. A potem część z tego wystawię za niezłą cenę na stoisku targowym i będę wmawiał wszystkim, że świat cały do nich należy.
A Mariuszowi, który nam ten zawiły świat Natury pokazał na fotogramach, plus się wielki należy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pantero bo do oszustki się udałaś;-) i później taką mają ludzie opinię o wróżkach;-) a są ludzie co maj umiejętności...

Komentarz został ukrytyrozwiń

+) Kamyczkami pobawiłabym się, bo są piękne.
Natomiast egzorcystę poleciłabym niektórym "gadającym głowom", zwłaszcza w tv "Trwam".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.