Facebook Google+ Twitter

Niezwykły festiwal Rock Metal Fest już 20 marca w Krakowie

Już po raz III mamy okazję zaprosić wszystkich fanów dobrej muzyki na kolejną edycję festiwalu Rock Metal Fest. Czołówka krajowej sceny spotka się na jednym koncercie. Musicie tam być, posłuchać, przeżyć to niezwykłe wydarzenie.

Plakat Rock Metal Fest 2010 / Fot. Galicja ProductionsRock Metal Fest - II edycja - zespół CETI / Fot. www.beatapasek.plPo dwóch udanych edycjach festiwalu, które odbyły się w 2009 roku, ponownie do Krakowa, w przeddzień pierwszego dnia wiosny, zjadą starzy wyjadacze rocka i metalu. Tym razem na scenie Klubu Studio zobaczymy 10 świetnych polskich zespołów.
Dlaczego tylko polskich? Dlatego, że ideą festiwalu jest przede wszystkim promowanie rodzimych artystów, którzy przecież nie są gorsi od zagranicznych.

Każdy, kto miłuje się w rockowych oraz metalowych brzmieniach powinien stawić się w krakowskim Klubie Studio 20 marca br. i posłuchać występów: Kata & Romana Kostrzewskiego, Acid Drinkers, Frontside, Turbo, Decapitated, Ceti, Andrzeja Nowaka (TSA) i Złych Psów, Jelonek, Blindead i 230V.

Słów kilka o występujących na festiwalu zespołach. Zagorzałym fanom, jak również uczestnikom poprzednich edycji festiwalu, zespołów tych chyba przedstawiać nie trzeba. To czołówka polskiej rockowej i metalowej sceny muzycznej. Warto jednak dokładnie zorientować się jak niezwykłe przeżycia czekają na nas podczas tegorocznej edycji festiwalu.

Rock Metal Fest - II edycja - zespół Frontside / Fot. www.beatapasek.plZespół 230V to „mocny rockowy band, posiadający dużą charyzmę, doświadczenie i obycie koncertowe, którego założycielami, a zarazem członkami, są muzycy tacy jak: Grzegorz Babisz - śpiew, gitara Bartosz Szwed - bas oraz Mateusz Gajda - perkusja”. Więcej o zespole można dowiedzieć się z oficjalnej strony: http://www.230volt.er.pl oraz z www.myspace.com/230volt.

Zespół Jelonek tworzą: Michał Jelonek - skrzypce, Andrzej Karp - produkcja i bas, Paweł Grzegorczyk - gitary, Grzegorz Slawinski - perkusja, Karol Ludew - perkusja, Artur Lipinski - perkusja, Dawid Somlo - instrumenty perkusyjne, Robert Fijalkowski - gitary, Justyna Osiecka - wiolonczela, Mariusz Andraszek - gitara basowa.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Świetny artykuł widac że włożyłaś w to dużo pracy ,dlatego 5 gwiazdek;] Co do festiwalu oczywiście się wybieram oj będzie się działo ktoś się jeszcze wybiera? warto polecam!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.