Facebook Google+ Twitter

Niezwykły konkurs na koncertach zespołu Helloween

Już wkrótce niemiecka grupa zagra w Warszawie i Krakowie. Dla tych, którzy wybierają się na koncert przewidziany jest specjalny konkurs "Czy jesteś Dr. Steinem?".

 / Fot. Materiały prasoweOstatniego dnia października grupa wydała płytę "7 Sinners" i właśnie odbywa tournee po Europie promując nowe utwory i wracając do starych hitów.

Aby uświetnić koncerty zespół przygotował dla swoich fanów konkurs "Czy jesteś Dr. Steinem?". Osoby chcące wziąć w nim udział muszą przyjść na koncert w odpowiedniej charakteryzacji i kostiumie najbardziej zbliżonym do stroju legendarnego doktora.

 / Fot. Materiały prasowe10 najlepszych naśladowców na każdym koncercie będzie miało okazję stanąć na scenie z zespołem w czasie wykonywania utworu "Dr. Stein". Atrakcje nie kończą się na koncercie. Każdy z laureatów każdego koncertu zostanie sfotografowany, a jego zdjęcie trafi na specjalną zakładkę na oficjalnej stronie zespołu, gdzie będzie można głosować na najlepszego Dr. Steina z całej trasy. Na finalistów czekają nagrody.

Helloween, Stratovarius, Avatar
17.12.2010 - Warszawa, Stodoła
18.12.2010 - Kraków, Klub Studio

Start koncertów: godz. 20
Wejście od godz. 19
Więcej informacji na stronach organizatora.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.