Facebook Google+ Twitter

Niezwykły recital Michała Bajora w Olsztynie

Michał Bajor po raz kolejny zaszczyci olsztyńską publiczność. Już 11 października, artysta zabierze słuchaczy w muzyczną podróż z niezwykłym recitalem piosenek francuskich.

Michał Bajor / Fot. Ala Siedlok/CC BY-Sa 3.0Tego muzycznego wydarzenia nie można przegapić. Wierni wielbiciele głosu, muzyki, tekstów i samej postaci Michała Bajora, już od dawna czekali z niecierpliwością na taki koncert. Jako że każdy występ artysty, jest zawsze profesjonalny w każdym calu, tym bardziej nie można go ominąć. Michał Bajor od lat porywał, porywa i z pewnością nadal będzie porywać i chwytać za serce swoją muzyką i przekazem.

Recital Michała Bajora ma promować najnowszy, dwupłytowy album artysty "Od Piaf do Garou", który ma być dostępny w sprzedaży od 21 października. Usłyszymy na nim przekłady 25 francuskich piosenek z repertuaru takich osobistości jak Edith Piaf, Gilbert Becaund, Charles Aznavour, Yves Montand czy Garou. Podczas koncertu, z pewnością nie zabraknie utworu "Nathalie", promującego album. Tłumaczeniem tekstów zajął się sam Wojciech Młynarski,
a aranżacjami Wojciech Borkowski.

Podczas koncertu Michał Bajor opowie historie związane z wykonywanymi piosenkami i ich autorami. Artyście towarzyszyć będzie zespół muzyczny w składzie:

Wojciech Borkowski, Tomasz Krezymon - fortepian
Paweł Stankiewicz, Marcin Olak - gitara akustyczna
Maciej Szczyciński, Konrad Kubicki - gitara basowa
Piotr Maślanka, Szymon Linette - perkusja

Koncert odbędzie się 11 października o godz. 19, w Centrum Edukacji
i Inicjatyw Kulturalnych "CEIK" w Olsztynie, przy ul. Parkowej 1.

Więcej informacji na CEIK.eu oraz MichalBajor.plDo Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.