Facebook Google+ Twitter

"Nigdy nie sądziłem, że wygram TCS"

Andreas Kofler, który po raz pierwszy w karierze zwyciężył w Turnieju Czterech Skoczni, nie krył zadowolenia, ale również przyznał, że to dla niego niespodzianka. Oto pokonkursowe wrażenia skoczków.

Andreas Kofler. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:4wiki_kofler_andreas.jpg / Fot. Wikimedia Commons"Nigdy nie pomyślałbym, że mogę wygrać Turniej Czterech Skoczni. To szaleństwo. Sezon zaczął się dla mnie dość normalnie, a teraz go ukoronowałem" - powiedział 25-letni Austriak. Kofler przyznał również, że bez pomocy drużyny byłoby o wiele trudniej. "Wszyscy dodawaliśmy sobie nawzajem energii, co mi bardzo pomogło. Marzyłem wcześniej o zwycięstwie w Turnieju, a teraz marzenie się spełniło. To niesamowite i jestem z tego dumny" - oświadczył Kofler.

"Wygrać w Bischofshofen to spełnić kolejne marzenie. Wcześniej miałem różne chwile zwątpienia, ale dzisiejszy dzien mnie umocnił" - powiedział Thomas Morgenstern, zwycięzca dzisiejszego konkursu.

"Mój pierwszy skok był jednym z lepszych tej zimy. Przy drugim pomyślałem - wszystko albo nic. Kilka tygodni wcześniej nie pomyślałbym, że stanę tu na podium" - przyznał Ahonen, który niedawno borykał się z wysoką gorączką.

Na podstawie: yle.fi, derstandard.at

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Też nie myślałem, że on to wygra.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.