Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18904 miejsce

Nikłe zainteresowanie zmianami w regulaminie

Wielka dyskusja na Forum na temat nowych zasad działania Wiadomości24.pl nie całkiem przełożyła się na konkrety. Zaproponowaliśmy, by do 2 września składać propozycje zmian w regulaminie. I co?

Pracujemy! Na zdjęciu: tyłem - Karolina; dalej - Mateusz. / Fot. Tomasz KowalskiOdzew był nikły, tym bardziej dziękujemy trzem osobom, którym chciało się przesłać maila w tej sprawie. To, co nadesłał Grzesiek Korzeniowski nie jest jednak propozycją konkretnych zmian. Jest raczej ogólną opinią P.T. autora na temat regulaminu.

Oliwia Piotrowska sygnalizuje potrzebę ujęcia w regulaminie sytuacji, gdy poruszony przez autora temat dotyczy go osobiście. W takim przypadku - zdaniem Oliwii - autor musi wyraźnie to zaznaczyć.

Maciej Lewandowski zaproponował, by każdy z autorów miał możliwość dokonania wyboru - czy chce umieszczać swe materiały na licencji CC.

Czy powinniśmy przedłużyć termin nadsyłania propozycji zmian w regulaminie? Raczej nie. I tak czekaliśmy do dziś. Zaczynamy pracę nad nadesłanymi propozycjami.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

A ja bez ogródek uczciwie przyznam mogę, że jestem krową, która dużo ryczy, ale za to dużo mleka daje. Tylko, że ostatnio mi siano spod gęby się odsuwa i batoży od czasu do czasu. Gospodarz nie szanuje innych tłustych krów. A przecież żyje z ich mleka. Czy krowa i koza to to samo?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Macku: nie mialem na mysli nikogo konkretnego. Raczej mowie o zjawisku ktore jak wszedzie, tu tez wystepuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja też chciałabym przypomnieć, że osobiście od samego początku mojego istnienia na łamach wiadomosci24 - czyli od 15 czerwca 2006 - napisałam kilkadziesiąt maili z propozycjami zmian. Rozmów z członkami Redakcji osobiście i na wszelkich czatach nawet nie chce mi się wspominać. I wcale się nie dziwię, że ludziom nie chce się tego robić.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No tak Pawle. Zrozumialem. Ale mysle ze sam wiesz ze "krowa ktora duzo ryczy..." Najlatwiej krytykowac najtrudniej wziac sie samemu. Przeciez nie jestesmy tu od wczoraj. Dziwi Cie Pawle taka postawa?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piotrze! Masz słuszną rację (piszę świadomie w ten sposób), ale mnogość wątków na Forum uruchamiana przez niektórych, liczne przytyki i uwagi, że regulamin jest dziurawy, czuliśmy się w obowiązku czekać na uwagi do regulaminu. Stąd żal, że taka nikła reakcja...

Komentarz został ukrytyrozwiń

A do redakcji: Bardzo niepodoba mi i zniecheca mnie do w24 ton w jakim czasami wyrazacie zdania. (tak jak w tym artykule) Po pierwsze: moze wiekszosc z nas ma swoje prywatne zycie i prace i moze nie sledzi z wypiekami kazdego nowego "zdania szanownej redakcji" czy nowego artykulu. Po drugie: moze tak nikly odzew po prostu oznacza ze obecny regulamin jest jak najbardziej wporzadku i wiekszosc uwaza ze nie trzeba nic w nim zmienac? Po trzecie co to za zadawnie pytania na ktore sami sobie zaraz odpowiadacie? Ja np uwazam ze powinniscie termin przedluzyc. Ostatnio malo czasu mialem na sledzenie tego co sie dzieje na w24, teraz mam troche wiecej, rozumiem ze wg Was stracilem swoja szanse na wyrazenie mojego zdania? Tylko dlatego ze bylem ostatnio zajety praca zawodowa/rodzina i mialem mniej czasu na w24 niz zawsze?

Disklajmer: Powyzszego tekstu nie nalezy brac do konca doslownie. Nalezy czytac miedzy wierszami i sprobowac pomyslec.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niepopieram popierania niepopierania braku poparacia dla propozycji Oliwi.

Co to znaczy "gdy artykul dotyczu autra osobiscie" ? Kazdy moj artykul w jakis tam sposob dotyczy mnie osobiscie. Musze jeszcze to zaznaczac ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ok Oliwia, teraz pełne poparcie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 07.09.2007 08:50

Nie popieram braku poparcia dla propozycji Oliwii! :)

Kryptoreklamowe teksty powinny zostac, jesli nie zabronione, to w wyrazny sposob oznaczone jako takie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pomyślcie o dziennikarzu obywatelskim, który w porywającym felietonie opisuje cudowny jego zdaniem program partii, z listy której startuje. Albo właściciela restauracji, który robi świetną zapowiedź otwarcia i zaprasza wszystkich. wyobraźcie sobie PRowca micorsoftu, który robi u nas zaawansowane testy windowa vista, porównując go z macosx-em. To wszystko pod płaszczykiem obywatelskości, bez udostępnienia nam wiedzy, jaka jest intecja tekstu i zatrudnienie autora.
Niemożliwe? a jednak, już się zdarzyło.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.