Facebook Google+ Twitter

Nikt nie jest doskonały, ale miłość jest wszędzie

Jeden z nowszych spektakli w Komedii utwierdza widza w przekonaniu, iż wizyta na widowni żoliborskiego teatru gwarantuje dobrą zabawę i salwy śmiechu.

"Nikt nie jest doskonały" to historia z jednej strony o samotnym mężczyźnie, wychowującym nastoletnią córkę oraz opiekującym się swoim ojcem. Niezwykle komiczną i nieobliczalną postać głównego bohatera stworzył Jan Jankowski (Leonard). Pod przykrywką nudnego ojca, stara się oddawać swojej pasji, czyli pisaniu powieści.

Początek spektaklu kreuje Leonarda jako typowego nudnego statystyka, który problemy w życiu prywatnym, próbuje dyskontować w pracy twórczej. Ta jednak również przynosi mu liczne frustracje. Istotnym faktem w twórczości pisarskiej głównego bohatera jest jego tajemnicza tożsamość. Otóż swoje powieści sygnuje pseudonimem Myrtle Banbury. Po wielu niepowodzeniach zawodowych, udaje mu się jednak jako Myrtle Banbury wygrać konkurs na romantyczną powieść. Od tej chwili zaczynają się kłopoty głównego bohatera.

Przedstawicielką organizatora konkursu jest Harriet Copeland, niezwykle atrakcyjna i żywiołowa redaktorka czasopisma "Miłość Jest Wszędzie". W tej roli znakomita Edyta Olszówka, która zbudowała wyrazistą postać dojrzałej kobiety sukcesu, która sukcesami zawodowymi próbuje przykrywać niepowodzenia w życiu prywatnym.

Zbieg okoliczności, w połączeniu z brakiem asertywności Leonarda oraz jego "życiowa" nieśmiałość, owocują znakomitą rolą Jana Jankowskiego jako drag queen. Szansa na sukces pisarski nie stawia przed głównym bohaterem wyboru, musi uzewnętrznić swoje alter ego, czyli Myrtle Banbury.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.